Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha apukátok a belváros utcáiban pisilne?

Figyelt kérdés
Néha van olyan, hogy elmegyünk valahova és éppen Budapest közepén jön rá az "inger". Ahelyett, hogy bemenne egy kávézóba, benzinkútra vagy mekibe, inkább a falnak fordul és pisil. Engem ez nagyon zavar, iszonyatosan ég a fejem.
2013. nov. 28. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Úristen, ez nagyon gáz!

Én is szégyenkeznék, és ha ilyet csinálna a jelenlétemben én otthagynám!

2013. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Az enyém ott is él. Ettől remélem te jobban érzed magad....
2013. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
:DDDD Hát ha egy pl Parkba,ahol a veszett kutya se látja,azt mondom oké.....nem nagy doilog,de nyilvános helyen csak úgy Schluss és kiengedni méghozzá a ház falára,felettébb alpárinak tartom.....és ha rendőr meglátja,egy 20ezres csekket is bőven kiszabhat ezért......!
2013. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
53%

Szerintem ez egy rossz szokás.Lehet,hogy orvoshoz kellene fordulnia.Vannak kiváló gyógyszerek ez ellen./pszihiátria/

Akárhogy van segíteni kell,nem elfordulni a problémától.

2013. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Primitív szokás, szégyenkeznék miatta. Nem tudom mit szólna, ha valaki az ő háza falát hugyozná le.
2013. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

2. megy a pacsi!


nem tudják még ezek a tinik mi a jó...természet lágy ölén:)

ha kell, akkor kell, és is pisiltem már utcán, persze azért nem tömegben, de ha kell akkor jöjjön aminek jönnie kell:)

2013. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha még elmenne valami parkba, vagy egy olyan kis zugba, ahol nem látja senki, azt mondom oké.. van, hogy az ember tényleg nem tud hova menni, de ez így elég ciki. Sok férfi gondolja azt, hogy neki elég csak a cipzárat lehúzni és még csak leülnie sem kell, az azt jelenti hogy ő bárhol elvégezheti a dolgát. :D
2013. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
az biztos, hogy nem egy gyáva fajta az apukád :D
2013. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Én is szeretek qz utcan pisilni mert olyan izgis.pedig én lány vagyok. De egyedül nem merek nehogy megtamadjanak de ha a párommal setalunk akkor sokszor pisilek az utcan olyan izgalom fg el kielegülés
2013. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg neki, hogy a törvény bünteti. Egyik ismerősömet megbírságolták "közterületen történő nyilvános vizelésért." Ő lány, talán magyarázza a helyzetet, hogy részeg volt.
2013. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!