Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha apukátok a belváros utcáiban pisilne?

Figyelt kérdés
Néha van olyan, hogy elmegyünk valahova és éppen Budapest közepén jön rá az "inger". Ahelyett, hogy bemenne egy kávézóba, benzinkútra vagy mekibe, inkább a falnak fordul és pisil. Engem ez nagyon zavar, iszonyatosan ég a fejem.
2013. nov. 28. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
persze mert csak a kutyának szabad
2013. nov. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmit, arrébb megyek addig. Bár apukám legalább egy bokorhoz oda szokott állni.
2013. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a városban pisilni, keresek valami bokrot. Ha sok sört iszok akkor muszáj!
2013. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amennyiben pl valami betegsége van akkor esélye nincs visszatartani.. be a nadrágjába meg mégsem pisálhat. Innentől kezdve inkább csapja elő szerintem és intézze a bokorba.

Még tiniként főleg sörfesztiválok után rengetegszer intéztem ilyen jellegű dolgomat tömegtől távol eső bokrokban. Rendőr kiszabhat érte jelentősebb mennyiségű bírságot, azonban engem sosem kaptak el. Rengeteg éve nem toltam ilyesmit, akkor is max kényszerből, őszintén szólva nem is vágyom rá, egy csöppet sem.

2017. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egy rendőr dandártábornok,bizonyos Kiss Ernő egy pár éve "odakönnyített" a Teve utcai rendőrpalotához,a fal mellé. Nem volt szerencséje,mert észrevették,és lefokozták.Lehet ittas is volt tán.Mindenesetre előfordul ilyen másokkal is,hol apukákkal,hol anyukákkal,de még rendőrökkel is.
2017. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!