Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz h félek egy hétre a...

Gáz h félek egy hétre a barátomhoz költözni?

Figyelt kérdés
egy éve járunk. Ő az a magának való típus, aki szeret egyedül elszöszölgetni a szobájában, kell neki a nyugalom főleg a tanuláshoz. Én ezt kevésbé igénylem. Most egy barátnőm kérdezte, h beköltözhetne-e egy hétre hozzám, persze fizetne érte. Én addig átmehetnék a barátomhoz, ő beleegyezett. De én félek h nem jól sül el a dolog, h folyton össze leszünk zárva egy szobában(albérletben lakik 3 másik fiúval, nappali sincs csak étkező), h folyton egymást kell kerülgetnünk, csak egy kulcsa van, azzal is menne a problémázás és félek h egy hét alatt az agyára megyek h folyton ott vagyok. Meg kicsit attól is tartok h én nehezen fogom elviselni h vki más szobájában vagyok. Mit gondoltok? semmi tapasztalatom összeköltözésről és nagyon félek. Majd ha egyszer összeköltözünk akkor is úgy terveztük h lesz legalább két szoba(egyik pl nappali) h ha egyikünk tanul a másik ne zavarja...Ez nagyon gáz? már 22 vagyok de ahogy rettegek ettől úgy érzem magam mint egy tini...
2013. nov. 28. 23:10
 1/9 anonim válasza:
58%

Szia!

Egyrészt érthető, hogy félsz a dologtól... De gondolj csak bele, együtt él 3 olyan sráccal, akikbe nem szerelmes, és akikkel nem akarja leélni az életét. Olvass, fesd a körmöd, nézegess ruhákat neten (...) ha ő épp tanul, vagy játszik vagy bármi. ha egyszer kétszer főzöl, annak nagyon fog örülni. Ébresztheted őt úgy, amilyen ébresztésben még nem volt része... Fogd fel egy nyaralásként! Vagy hogy ilyen lesz, majd amikor együtt éltek. Ne aggódd túl, ez csak egy hét!

2013. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igazad van. De a másik 3 sráccal nem közös szobán osztozkodnak...tudom mennyire szeret elvonulni, és ezt igyekszem is tiszteletben tartani, általában minden 2. vagy inkább 3. éjszaka alszom nála vagy ő nálam, és 2-3 napig utána akkor én is dolgozom, suliba megyek meg ő is. Lehet, h fura, de egyelőre nekünk ez működik, h van időm barátnőzni, egyedül lenni, tanulni és neki is magában lenni....félek h ez az egy hét rávilágít h megőrjítjük egymást összezárva.

Volt már h együtt voltunk egy hetet az ő meg az én szüleimnél is, de az annyiban más volt, h akkor nem kell tanulnunk, egyetemre és munkába mennünk

2013. nov. 28. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
..Ez azt jelenti, hogy ha a baratod befizetne egy romantikus egyhetes utazasra mondjuk Bora Borara, akkor attol is felnel?
2013. nov. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol, akkor maradj otthon. Nem jobb a barátnőddel összezárva, mint a mufurc barátoddal, aki szex után 2-3 napig nem igényli a társaságodat?
2013. nov. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismeritek meg egymást igazán, hajrá!
2013. nov. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
h lehet vki ennyire rossz indulatú, h azt feltételezi, h a barátomnak csak a szexre kellek? Már elmondtam, h töltöttünk együtt egy-egy heteket, és h akkor nem kellett tanulnunk, ami nála elég stresszes, főleg h most írja a mester diplomamunkáját. Szerintem elfogadható h vannak olyan emberek akik ilyenkor magányra vágynak. Nem szexelni járunk össze, hanem tartalmas programokat csinálunk de ez tök mindegy.
2013. nov. 29. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kapcsolat, akkor gondolom előbb-utóbb össze is fogtok költözni. Akkor mit fogsz csinálni?
2013. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz indulatból írta amit írt.

Csak azért írta hogy vedd már észre magad, túlparázol egy semmiséget. Túl dramatizálod a nyugalom fogalmát. Más is szokott tanulni, másnál is van vizsgaidőszak és diplomamunka is.

Én azt nem értem hogy ha a barátnőd hozzád költözik akkor te neked miért kell a barátodhoz menni? Ő hívott vagy te akartad? Nem értem az összefüggéseket.

Az a lényeg hogy ne parázz ennyit, ez egy piti dolog. Ha van kedved akkor legyél nála 1 hétig( nem is jó szó a költözés) ha nincs kedved akkor legyél a barátnőddel. Ha már egy ideje jártok a pasiddal akkor miért kell ennyire félni attól hogy zavarod, hogy nem lesz jó, stb...stb.. Az emberek a való életben nem csak akkor vannak együtt mikor nyugi van és minden szép és jó, hanem akkor is ha vizsgáznak akkor is ha dolgoznak stb... vagy mondta már konkrétan hogy zavarod? Nem jó neki?

Szóval a rettegésed a gáz, semmi más nem gáz a történetben.

2013. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor anno összeköltöztünk a párommal, épp vizsgaidőszak eleje volt nálam. Ő nem tanult már, előtte sem egyetemre járt, így nem igazán tudta, hogy mivel is jár egy ilyen 1-2 hónapos hajrá. De ameddig tanultam, addig elfoglalta magát, a neten bogarászott, olvasgatott, tv-zett. Volt, hogy bevontam a tanulásba, és mondtam neki, hogy kérdezzen ki, még élvezte is, és nagyon sok új dolgot megismert ezáltal, pl. amikor a munkajog vizsgámra készültem. :) Nem kell túlparázni, ha zavarnád a barátod akkor biztosan nem engedné hogy 1 hétre odamenj hozzá. Attól mert valaki 1 lakásban van a másikkal, nem feltétlenül jelenti azt, hogy be nem áll a szájuk, meg egyfolytában egymással foglalkoznak csak...
2013. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!