Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék a barátomhoz költözn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a barátomhoz költözni, hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
Elvileg már rávettem, hiszen korábban megbeszéltük, hogy összeköltözünk, de azóta elvesztettem az állásom. Valahogy azóta úgy érzem nem szeret. Eddig én tartottam el a fizetésemből, ő addig össze tudott szedni magának egy kis tartalékot. Nekem nem fáj a fogam a tartalékára, de szerintem azt félti tőlem.
2013. nov. 12. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Haver, attólmég hogy fél órával később kiírod a kérdést más szemszögből, a helyzet nem fog változni!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2013. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Együtt se laktatok, de eltartottad? Jesszus?! Persze, hogy félti tőled, mert csak jól kihasznált, és most, hogy nincs munkád, már csak kolonc vagy a nyakán, amit éreztet is (nem szeret). Remélem, ez csak kamukérdés...
2013. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Na most akkor Ti nem beszélgettek...vagy most ez hogy van?Ő is indított egy fórumot,vagy Te indítottad az ő nevében?Vagy ő a tiédben?
2013. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kamu!!!
2013. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én 32/N vagyok. Nem tudom miről beszéltek, ő szerintem teljesen más korosztály.

Mi két éve tervezzük a házasságot és az összeköltözést, ezalatt a két év alatt én tartottam el, azaz csak aludni járt haza magához.

2013. nov. 12. 14:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze..........
2013. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tudod, miről beszélünk, akkor ki az az "ő", aki másik korosztály? Bizonyos nívót azért a kamuzással is meg kell ütni, hogy mások benyeljék a csalit. Na de ennyire szánalmasan bénán ez nem fog menni... Törd még picit a fejed, jó? :))
2013. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom feltűnt-e, de a kérdést belinkelték az első válaszban, ahol kiszúrja a szemed a 20-as korosztály :)

Azért a trollkodásban is van egy minimum amit meg kell ütni, hogy felháborodjak rajtad. ;)

2013. nov. 12. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod ahoz pedig egy bizonyos IQ szintet kellene megütni hogy feltűnjön hogy rengeteg többször kiírt kérdés van apró változtatással, hogy ne töröljék. Ha ugyanaz a sztori csak a kor más, akkor nemhinném hogy a mi szintünkel van a probléma :)
2013. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!