Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lepjek tul azon, hogy...

Hogy lepjek tul azon, hogy beleszerettem egy nos ferfibe?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 46 eves nos ferft, akibe elso latasra szerelmes lettem. A helyzetet bonyolitja, hogy ferjnel vagyok. A ferjem elhanyagol, a hazassagunk kihult, hiaba probalkoztam helyrehozni, megbeszèlni.... Ha szàmìt valamit, akkor ez a 46 èves fèrfi az orvosom, aki nyilvàn a munkàjàbòl kifolyòlag kedves velem, èn pedig azèrt lettem belè szerelmes, mert elhanyagolnak. Azt is tudom, hogy el kell felejtenem, de nyilvan ez nem ilyen egyszeruen mukodik. Inkabb hasonlo sztorikat varnek, hogyan vegzodtek, hogyan sikerult kilabalni a problemakbol...stb.
2013. nov. 29. 18:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
El kell felejteni , tönkre tennél egy másik családot . Az én családom rá a példa egy elhanyagolt nő miatt. Próbáld helyre hozni a házasságod.
2013. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Jó gyorsan.Foglalkozz a hobbiddal,kutyáddal,barátnőiddel,rokonaiddal,bármivel.Oltári nagy gerinctelenség lenne szétb*ni egy másik családot,plusz te is férjnél vagy,duplán undorító.Légy tisztességes,ha a férjeddel nem megy és ő sem akar változtatni,váljatok el aztán lehet nézelődni más,egyedülálló férfiak után.
2013. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

Természetesen verd ki a fejedből azt a férfit.

1. Márcsak az ő családjára is gondolj, lehet ő nem is viszonozná, de ha mégis, akkor sem.

2. Ha nem jó a házasságod, beszéljétek meg mégegyszer, ha nem megy, váljatok el és keress magadnak szingli férfit.


Nagyon ki vagyok akadva ha egy nő ráhajt egy családos férfire, márcsak ha belegondolsz, hogy ha szereted a férjed, valaki lecsapja a kezedről... Elég rossz lenne, nem?

2013. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%
Muszáj túllépned,ha nem akarsz hatalmas vihart kavarni.Egyszerűen ezt kell tenned,mert ez a nyugalmad záloga,erre gondolj mindig.
2013. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen fellángolást a legjobban az gyógyítja, ha találsz mást, akit bálványozhatsz. Ha a házasságodnak annyi, akkor megteheted, hogy eljársz szórakozni, ismerkedni társaságba. Biztosan feltűnne ott valaki, aki felkelti az érdeklődésedet!
2013. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Eloszor is nehanyan ugy osztogatjatok a "valj el" tanacsot, mintha ez egy pofonegyszeru dolog lenne. Gondolom itt mindenki legalabb egyszer elvalt, azert tudjatok ilyen jol.

Masodszor, tudom, hogy tonkretennek egy csaladot, ha ramasznek a ferfira, pont azert kertem segitseget, hogy hogyan verjem ki a fejembol. Nem arra vagyok kivancsi, hogy milyen gereinctelennek tartotok azert amit erzek, hanem az erdekel, hogy mit tegyek!

Akik ertelmes valaszt es tanacsot adtak, nekik koszonom, a tobbiek pedig olvassak el ujra a kerdest es ertelmezzek mielott felhaborodnak.

2013. nov. 29. 18:57
 7/33 anonim ***** válasza:
81%

Te házasságod nem sikerült, de ez nem jogosít fel arra, hogy mások házasságát feldúlva keresd a boldogságodat.


Tele a világ egyedülálló, normális férfival, akik szintén boldogságra várnak.


Aki keres, az talál.

2013. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Es ha a ferfi is akarja?
2013. nov. 29. 19:33
 9/33 anonim ***** válasza:
29%

Ha túl akarsz lépni ezen, akkor mindegy, hogy a férfi akarja-e.

Én voltam hasonló helyzetben (bár akkor még nem voltam férjnél), de azzal a történettel nem sokra mennél, mert az neked nem lenne megoldás.

Amit javasolni tudok, lehet hogy első hallásra bizarr (nem tudom hiszel-e az ilyen dolgokban), hogy menj el egy jósnőhöz/javasasszonyhoz, de ne sarlatánhoz, hanem aki tényleg ért hozzá. A lelkedet fogja helyretenni, ha érti a dolgát. Nem is az a fontos, hogy a jövőre nézve mit mond, hanem ahogyan mondja, és amilyen tanácsokat ad, hogy hogyan kezeld a helyzetet.

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Koszonom 9-es!
2013. nov. 29. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!