Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni ha jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha jelenleg kapcsolatban vagyok, (de sajnos nem jó), beleszerettem egy másik férfibe akivel nem tudok mindig egyűtt lenni. Nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 18:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a páromtól nem tudok elválni ,bizonyos okonál fogval.Nagyon sokszor megbántott.Meg a kedves anyukája is!!!Kicsit félek is tőlük.
2010. máj. 24. 18:54
 2/10 A kérdező kommentje:
A párom sokszor megcsalt,és nagyon durva velem időnként.
2010. máj. 24. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

olyan nincs, hogy nem tudsz elválni

Marad a szeretőd akkor a másik férfi. Semmit sem tudsz tenni. Válj el.

2010. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De félek tőlük,sokszor megfenyegettek márt
2010. máj. 24. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ettől az agresszív pártól valahogy nagyon gyorsan meg kellene szabadulni, ha máshogy nem, hát külső segítséggel. Szörnyű dolgok is ki tudnak kerekedni ilyen alaphelyzetből. Az elsődleges az legyen most, hogy leépíted a szörnyű kapcsolatodat, aztán kezdd el az újat építeni. Ha harmadik miatt hagyod el és ezt megneszeli az az erőszakos, annak beláthatatlan következményei lehetnek. Sajnállak!
2010. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
szakítasz a jelenlegivel, megpróbálod az újjal. kérj rendőri védelmet. minden kapcsolatot le lehet zárni. ne maradj olyan kapcsolatban, ahol bántanak. nem az a normális...
2010. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

hagyd ott. a másik férfi biztos segít neked, támogat mindenben. de ha nem akkor is hagyd ott.


egyik távoli rokonom férje volt ilyen erőszakos, de nem hagyta ott hiába mondták neki, később rosszabbra fordult a helyzet, mert elkezdett inni. elvált tőle nagy nehezen,és a hülye nő, mert nem tudok rá mit mondani, ott maradt vele? egyre többször bántja, fején landol a vacsora..

2010. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyű helyzetben, de azért azt tanácsolnám szakizsd meg a kapcsolatod a mostani partnereddel, hisz ha nem jó vele, előbb-utóbb tovább mérgesedik a helyzet köztetek, jobb az őszinteség és ha gondod lesz kérd a rendőrség segitségét.
2010. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elhagytam az erőszakos páromat a szerelmemért és sose fogom megbánni, akkor se ha ez a szerelem se jön össze.

De óvatosan kell csinálni. Ne szorítsd őket sarokba, mert akkor támadnak. Pl. nekem a volt páromat kellett kiraknom, de addig nem küldtem el, míg össze nem szedte magát anyagilag. Ez jó megoldás volt, de így is alig akart menni, és bizony rettegtem. Az új páromat távol tartottam tőle, ma már szerencsére a régi párom is belátja, jobb a békesség és messze elkerüli őt. (Engem nem, de most már 2,5 év után lehiggadt mindenki.)

2010. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fenyegetnek, vagy nem, válj el. Költözz el azonnal, amint tudsz és add be a válópert.
2010. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!