Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy börtönviselt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adele Jonas kérdése:

Beleszerettem egy börtönviselt férfibe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A közösség amiben élek nem hajlandó elfogadni hogy egy börtönben ülö férfit szeretek. Bár júliusban szabadul, félek, hogy ezek a negatív ítéletek megmérgezhetik a kapcsolatunkat. Mit tegyek?

2013. ápr. 7. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Szard le, hogy mások mit gondolnak. Ez a baj az emberekkel, hogy folyton más véleménye a mérvadó.
2013. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Süss reszelőt a kenyérbe és akkor lehet, hogy nem kell júniusig várni.
2013. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mit mondani.Jean Valjean is börtön viselt volt,de az csak musical.Általában sittre okkal kerül az ember.
2013. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hú te szegény,sajnálom hogy a nyár nagy részét a korházban fogod tölteni :(
2013. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek nem véletlen kerülnek börtönbe, ha van is köztük jóravaló, akkoris valószínűtlen hogy pont te fogod megtalálni azt az egy kivételt! Szerintem keress másikat!
2013. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

01:03

Vagy anélkül. Függ a vád is. Ha gyilkos akkor óvatosan. Ha adót csalt akkor kevésbé. Ha torrentezett (mert azért is járhat börtön) akkor senkit nem izgat.

A legutolsót az adatforgalom miatt near misseltem eddig két alkalommal. :D

2013. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a volt felesége adta fel gyerektartás végett, pedig fizette, de bizonyítani nem tudta. Ismertem már az elött is hogy bevitték. nem gyilkos vagy hasonló :D de köszönöm hogy aggódtok értem. jól esik :D 2. rajtad nagyon jót nevettem. köszi :)
2013. ápr. 7. 01:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit követett el hogy börtönben van?
2013. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az égvilágon semmit. a volt felesége pénzre vágyott. ezért van börtönben.
2013. ápr. 7. 01:18
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor már kérdeznem sem kell, ez nem bűn,

itt ha jól gondolom, nem is az hogy ül a gond, ha nem van gyereke,

hát nem tudom merre éldegélsz, de ne foglalkozzál senkivel N

2013. ápr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!