Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom Irakban van. Párotok/ism...

Párom Irakban van. Párotok/ismerősötök mennyi időre ment ki ill. mikor jöhet haza (véglegesen)? Tervezi bárki is hogy kimegy oda dolgozni?

Figyelt kérdés
Hasonló helyzetben lévők válaszait várom. Előre is köszönöm mindenkinek. :)
2009. nov. 21. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
97%

Szia!

Nekem a párom katona,pilóta.

Volt már Iraqban volt Afganisztánban,hááát,tudod ezekben az országokban még visszalőnek...

Hogy civilként oda menjen bárki is dolgozni...azt mondja őrültség,senki nincs biztonságban,pláne a fehér férfiak,ill.nők.

Én úgy tudom,nem is nagyon mehetnek ilyen hadműveleti területekre civilek.

Nem tudom,ti hogy csöppentetek ilyen helyzetbe,de szerintünk elképzelhetetlen,én nagyon sok mindent tudok ám,amit civilek nem,halvány fogalmatok nincs róla,hogy mik történnek Iraqban....

Nem mesélem el,mert 1 nem lehet

2 szörnyű!

A párom mégegyszer megkérdezte most,hogy elvileg civilek komoly átvizsgálás után mehetnek háborús országokba,ti ezt hogy gondoljátok?????

2009. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Első vagyok!

Mit csinál Iraqban a párod,mit dolgozik?

2009. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%
előzőnek: háh, te meg Irak. még a nevét sem tudod leírni, de azért próbálkozhatsz még ilyen kamusztorikkal.
2009. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ettől én is idegbajt kaptam, hogy Iraq.. IraK bszod!
2009. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Kedves előző kettő!

Nagyon édesek vagytok,igazán örülök nektek,talán irigykedtek,hogy ilyen isteni pasim van,aki mondjuk nem köműves,vagy megrögzött alkoholista hmmm???

Mi a fenének offoltok?

Ha nem tudtok a kérdésre válaszolni,akkor mi a fenének szólogattok be?

Katonai angolban bizony q-val írják IRAKOT!

Na mindegy hülyékkel nem érdemes veszekedni.....


Kedves kérdező,hová tüntél?

2009. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A párom páncélos sofőr. Azt szeretném hogy minél hamarabb szedje onnan a sátorfáját. Csak hát,nem megy az olyan könnyen. :( Sejtem mik mennek ott kint. :( Nagyon nehezen viselem az egész dolgot. :(
2009. nov. 22. 09:38
 7/21 A kérdező kommentje:
Katonai nyelvben tényleg q-val írják Irakot! A térképeken is álalába így szerepel,ez miatt nem kell lehurrogni a másikat. :S
2009. nov. 22. 09:50
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

a nővérem párja is kint van Irakban....:(

2009. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Szia!

Én vagyok a pilóta feleség,és én vagyok akit ezek a dinnyék lehurrogtak!

Sejtettem,hogy párod is katona! :)

Végre egy sorstárs!


Üzenem a lehurrogóknak: Na mi van édeseim,akkor most ki mesél kamu sztorikat?????Ajánlom menjetek ki kicsit IRAQ ba jól besz@rnátok szerintem,kissé másképp válaszolgatnátok az embereknek mondjuk 2-3 év kemény terep után!


Kedves kérdező!

Nekem már 3 éve ingázik,de ugye ő repül itthon is van,szinte havonta hoznak ellátmányt,most is itthon van.

Repülés terv függő.

2009. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki megérti a helyzetet...
2009. nov. 22. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!