Az otthon illata?

Figyelt kérdés
Már sokadjára költözöm albérletbe, de mindig küszködöm azzal, hogy nem tudom könnyen megszokni a másik lakás 'illatát'. Valahogy otthon a családi házban az orrom 'jól van'. 1 hete lakom az új lakásban. Nektek volt ilyen? Milyen gyorsan múlt el ha elmúlt és milyen lépéseket tettetek ezért? Külföldön vagyok, úgyhogy ilyesmit, hogy bútort áthozni az új lakásba, az nem lehetséges.

2013. dec. 1. 13:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3%
kéjenc vénasszonyok után nem segít a hypó, de még a smirgli se. max. a gyalu...
2013. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy egy tálba ecetet kell tenni és az nagyon gyorsan eltüntet minden más szagot, de nem csak elfedi hanem fel is szívja vagy mi, semlegesíti
2013. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Milyen otthon? Azt se tudom, hogy mi az. :(
2013. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én mindig Domestossal takarítok mindenhol, így nekem az kellemes. De valamiért minden lakás más. Nekem nem a szülői háznak van jó illata, hanem a mamáménak. Nem tudom miért. És ők elköltöztek pár éve, de az új lakásba is vitték az illatot. Gondolom a bútorok...
2013. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egy pár hónapnak el kell telnie. Az alatt nem az ottani illatokat szokod meg, hanem a lakás veszi át a te és a dolgaid illatát. Én is így voltam. Júliusban költöztünk, nagyjából mostanra alakult ki az hogy ha belépek az ajtón, akkor a mi otthonunk illatát érzem, nem egy idegen lakásét. Mondjunk nekünk annyival gyorsabb a dolog hogy mi egy négytagú család vagyunk. Vegyél illatgyertyákat, olyat amit nagyon szeretsz, ha van rá lehetőség használj olyan öblítőt mint otthon. Ezek hátha segítenek. Idő kell és lesz otthon illat!
2013. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
:) köszi. Már egy picit jobb a helyzet amúgy így 1 hét elteltével. Én is úgy gondolom, hogy a saját illatunkat kell hogy átvegye a lakás.
2013. dec. 2. 08:14
 17/20 anonim ***** válasza:

Tál vízben összevágott hagyma... A hagymaszag sem kellemes, de elveszi a még kellemetlenebbet, 1-2 nap és a hagymaszaggal együt amikor szellőztetsz elmegy a többi is jórészt...ez csak plusz a többi mellé, mert persze önmagában nem elég.

Mi a hűtőben alkalmaztuk, mert hónapokig használaton kívül volt, és valamelyik idióta bennehagyott a fagyasztőban egy zöldségköretet...gondolhatod fertőtlenítés után is milyen szaga maradt... Azti s eltüntette

2013. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
:)
2014. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ki kell festeni, most át a kárpitot, a szönyegeket, függönyöket. tegyél illatosítót a szekrénybe, szobába. Most fel a követ illatos felmosóval.
2014. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
a hűtöbe tegyél szódabikarbónát.
2014. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!