Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés házasság előtt?

Összeköltözés házasság előtt?

Figyelt kérdés

Sok emebrtől hallom azt,hogy házasság előtt összeköltözni a pároddal mennyire etikátlan.

Ti mit gondoltok erről?



2013. dec. 2. 13:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mindenki csinálja úgy ahogy nekik jó és ne törődjön másokkal.
2014. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

:)))


A párom nagymamája szokta mondogatni, hogy örvend az eljegyzésünknek, de mikor házasodunk már össze? :)


Mi két éve lakunk együtt, nagyjából egy éve vagyunk jegyesek.

Mi nem bánjuk hogy így lett, semmi értelme nem lett volna külön lakni, hiszen úgyis egymásnál lettünk volna állandóan. Két albit fenntartani meg drágább...


23_N

2014. ápr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
34%

Az az erdekes mindenki hangoztatja egyutt kell elni es szexelni probalgatni mert akkor tartosabb lesz a hazassag.

Csak hogy a statisztika pont az ellenkezojet mutatja.

Pont miota az emberek szabadon osszekoltoznek egyuttelnek probalgatnak azota vegzodik a hazassagok tobb mint fele valassal


Ezen jo lenne elgondolkodni mi tortent a tarsadalomban

2014. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
27%
23-asnal a pont...
2014. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%

6 év együttjárás után költöztünk össze és házasodtunk meg.

6 év után semmi újdonság nem ért a párommal kapcsolatban.

2014. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
23as nyilván aki több emberrel élt már együtt és komolytalan annak nem is való a házasság. Én úgy gondolom ha valakinek elsőre nem sikerül még mindig jobban jár ,mert csak szétcuccolnak mint ha válni kéne. Én azon szerencsések között érezhetem magam akinek első hosszabb együttélés után jött a házasság is.Viszont ha valaki 3-4-5 élettársával élt együtt akiket váltogat mint az alsóneműjét még mindig jobban teszi mint ha legalább annyiszor el is kellene válni,hisz egy csomó papírmunkát miegymást megspórol.Ettől még lehetnek olyanok is akik tényleg komolyan gondolják,de jobbnak látják még is azt,hogy hagynak időt a kapcsolatuk kibontakozására,mi ezzel a gond ?!
2016. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!