Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnál egy olyan...

Együtt maradnál egy olyan emberrel aki állítólag lopott?

Figyelt kérdés

1. Azt terjesztik, a főnöke azért rúgta ki, mert ahol voltak dolgozni (lakásban) ott a táskájában találták meg a tulaj ékszereit. Persze nem lett belőle rendőrségi ügy.

Nekem azt mondta a párom, hogy a főnöke azért rúgta ki, mert visszabeszélt neki már sokadszorra és a főnök megelégelte. Elhittem, mert a párom tényleg elég nagyszájú....

2. Ahova járt focizni, a csapattársaitól tűnt el pénz az öltözőből. Ő azon a meccsen rosszul volt (hasmenés.

Páromat meztelenre vetkőztették, mindenét átkutatták de a pénz nem lett meg.


Külföldön dolgozik egyébként, így megkérdezni nem tudom csak ha hazajön.


2013. dec. 3. 15:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Pletykák alapján semmiféle döntést nem hozznék. Megpróbálnék utána járni, s ha igaz akkor a pontos inditéknek is.

Mert ha kenyeret meg csokit lopott a gyerekének, max. azt mondanám, ejnye bejnye, de emiatt nem hagynám el.


Persze amit te mondasz ez már elég súlyos a szakításhoz, de csak akkor ha legalább az egyik bizonyítva is van.

2013. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Valódi bizonyíték nincs. De amikor több helyről hallja ezt az ember, azért elgondolkozik.

Az egyik "informátor" szerint a párom be is vallotta az edzőnek a dolgot, és azt is mondta h a telefonja hátlapja alá csúsztatta be a pénzt azért nem találták meg nála.

2013. dec. 3. 18:10
 13/29 anonim ***** válasza:

Megfordítom a kérdést: miért vagy együtt olyan emberrel kinek nem hiszel?


Ajánlok egy dalt:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Icl..


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Icl..

2013. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Együtt maradnék. Sőt, meg sem kérdezném, hogy igazak-e a vádak. Vagy bízol benne, vagy felülsz a hülye pletykáknak.
2013. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Egyiknél sem voltam ott.

De a 2. esetet legalább 20 fő állítja (csapattársak)...

Számomra az volt gyanús, hogy a párom az a bizonyos meccs után azt mondta, hogy soha többet nem fog meccsre járni (előtte semmi pénzért nem hagyta volna ki), akkor sem ha itthon lesz. A csapat fb csoportjába sincs benne (nem tudom, hogy kilépett vagy kirakták) de a vádak alapján nem is látnák szívesen...

2013. dec. 3. 18:24
 16/29 anonim ***** válasza:
én se akarnék együtt lenni többé ilyen emberekkel akik ilyesmivel vádolnak. akkor se ha nem igazak a vádal.
2013. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

A munkahelyén szept.be lett volna ott 3. éve, focizni is évek óta járt....

És ugye van az a mondás, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.


Soha nem voltam még ennyire bizonytalan! :(


Azt mondták,azért ment ki s.o.s. külföldre hogy megússza a bírósági és rendőrségi mizériát...

Holott már 3 hónapja munkanélküli volt, amikor jött egy lehetőség neki (azt hiszem szerdán telefonáltak, hogy szombaton mehet is) és élt vele.

2013. dec. 3. 18:33
 18/29 anonim ***** válasza:

én voltam már ilyen helyzetben hogy tünni kezdtek el ehy helységből dolgok, ahova csak nekem volt bejárásom és a fönöknek. A főnök négyszemközt (!!) a szemembe kérdezte (!!) én vittem e el. A válaszom az volt: nem. Erre ő: oké, akkor nyomoz tovább. 2 héttel később szólt, kiderült egy alkalmi munkásnak volt elektronikus kártyája s nem adta vissza, s regisztrálta a rendszer hogy azzal a kártyával több ízben bementek. Úgyis meredek úgy volt felém, de így korrekt volt. Nem gyanúsítgatás, vetkőztetés, stb volt.


Amúgy a korrekt az edzőtől az lett volna, ha rendőrt hív. Hidd el, ők megtalálták volna a pénzt, s akkor most nem lenne kétség. Az másik helyen is ha van rendőrségi jegyzőkönyv akkor szintén nincs kétség.


Két inkorrekt ember szavának hiszel a férjeddel szemben... Jó kérdés hogy is van ez.

2013. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"És ugye van az a mondás, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. "


Ismerem ezt a mondást s nagyon szemét egy mondás, s inkorrekt az aki ez alapján ítél el egy embert, nem pedig a tettei alapján.


Velem egyszer tehetnéd csak meg ezt.

2013. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek biztos, hogy pletykák. Hacsak anno a pénztárcát nem nyomta fel a se.ggébe, hogy ne találják meg, de nem hinném, hogy bárki is ennyire elszánt lenne egy kis szórakozás kedvéért. Valószínű, alá akarnak neki tenni, vagy irigységből, vagy ki tudja. Rólam is pletykált már a falu tök alaptalanul. Sima rossz indulat, tele vannak vele az emberek, ennyi. Ha meg ezért összeveszel vele és elbizonytalanodsz, akkor el is érték a céljukat és örülni fognak annak, ha szétmentek. És ami a legszomorúbb ebben az egészben, hogy ez a rosszindulat teljesen céltalan, mert mindegy, csak rossz legyen a másiknak.
2013. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!