Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam a volt férjemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam a volt férjemtől, már 4 éve, gyerekek nálam vannak elhelyezve, van most egy kapcsolatom pár hónapja, és elakarja perelni a gyerekeimet a volt férjem, mert én a kocsiban szeretkeztem a szerelmemmel, állítólag készült róla kép, van rá esélye?

Figyelt kérdés
Gyerekek amugy velem akarnak maradni.
2012. júl. 1. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Ne is foglalkozz vele.

A kép már gázabb, ha valóban készült. De nem Neked, hanem aki csinálta. Mert miért, hogyan? Kukkolt? Megfigyelt? Milyen jogcímen tette?

2012. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha veletek voltak a gyerekek a kocsiban akkor van, ha nem akkor nincs.
2012. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Én sem foglalkoznék vele,hiszen még ha szeretkeztél volna kocsiban is,te nem apáca vagy,hanem érett felnőtt nő. A gyerekek nem éheznek,nem lógnak az oviból/suliból,tiszták,van hol aludniuk, van tiszta ruhájuk,egészségesek,akkor nincs gond.

Én azért megmondanám az exnek, hogyha sokáig lovagolna a témán, hogy menjen nyugodtan,és pereljen be,égesse le magát..De utána te is mész perelni személyi jogok megsértése miatt..(kukkolás)

2012. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem voltak velem.Azért a gyerekek előtt ilyet nem csinálnák.
2012. júl. 1. 15:58
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam kukkolni tilos,meg fényképet készíteni a másik bele egyezése nélkül.
2012. júl. 1. 15:59
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

ma 15:56 vagyok


Akkor nem kell aggódni. Nincs az a bíró aki helyt adna a volt férjednek azzal a címmel,hogy elperli a gyerekeket mert te szexelsz.. Ez teljesen normális dolog.

2012. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2012. júl. 1. 16:01
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Azért elképzelem, hogy válás után 4 évvel azzal áll elő, hogy akarja a gyerekeket, mert az exfelesége kocsiban csinálja. Biztos jót röhögnének. Nem értem mi alapja lenne.
2012. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Abba azért bele lehet kötni még jogilag is,hogy hol állt a kocsi,amikor dugtatok benne.Ha olyan területen,ami közterület és bárkit zavarhattok,akkor büntethető is lehet,ha az udvarotokban,akkor csak simán röhejes.A gyerekeidet nem fogja elvenni,de ne adj esélyt arra,hogy jogilag támadhatóvá vállj.
2012. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Erdős részen álltunk vele.Eléggé bent ,eldugott helyen ,ahol nem mászkálnak.Ezért nem értem,hogy láthatnak meg.Végig fa meg bokor volt takartak minket.
2012. júl. 1. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!