Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnál egy olyan...

Együtt maradnál egy olyan emberrel aki állítólag lopott?

Figyelt kérdés

1. Azt terjesztik, a főnöke azért rúgta ki, mert ahol voltak dolgozni (lakásban) ott a táskájában találták meg a tulaj ékszereit. Persze nem lett belőle rendőrségi ügy.

Nekem azt mondta a párom, hogy a főnöke azért rúgta ki, mert visszabeszélt neki már sokadszorra és a főnök megelégelte. Elhittem, mert a párom tényleg elég nagyszájú....

2. Ahova járt focizni, a csapattársaitól tűnt el pénz az öltözőből. Ő azon a meccsen rosszul volt (hasmenés.

Páromat meztelenre vetkőztették, mindenét átkutatták de a pénz nem lett meg.


Külföldön dolgozik egyébként, így megkérdezni nem tudom csak ha hazajön.


2013. dec. 3. 15:57
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Az edzővel nem beszéltem és a volt főnökével sem.

Egy "pártatlan" ember hívott fel, utána beszéltem a párom csapattársával aki alátámasztotta a sztorit. Vagyis azt mondta, hogy tűnt el pénz, és a párom lett meggyanúsítva.



A párom nem volt inkorrekt, hogy megvádolták (megalázták) lopással de ő ezt eltitkolta?

Mert ha nincs mitől félnie, miért nem mondta el, hogy ilyen sz.r szituba került és ez nyomasztja vagy nemtudom...

2013. dec. 3. 18:42
 22/29 A kérdező kommentje:
Pénztárcáról nem volt szó, csak papírpénzről. (Ami egyébként felfér az ember fenekébe)
2013. dec. 3. 18:46
 23/29 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék, én el tudom képzelni, hogy igazak a vádak. De elég szemét dolog ha valaki felé kétely van, nem járni utána erre nem venni a fáradtságot, majd pedig terjesztgetni róla azt amire nem vettük a fáradtságot, hogy bebizonyítsuk.


Amúgy ez már bűncselekmény, csak ép nem a párod követte el, hanem a többiek.

2013. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válaszom: igen, én igen.

Megjegyzésem: te viszont egyáltalán nem szereted a "párodat", ha felületes ismerősök állítólagos sztorijai alapján ítéled meg.

2013. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra, hogy egyik meccsre kimegyek, és amikor ott van a csapatnak a nagyja, akkor rákérdezek mindenki előtt hogy na hogy is volt, tudják e bizonyítani, vagy esetleg rágalmazás az egész? De nem szeretném a páromat lejáratni.


Ha a volt főnökével beszélnék, megint csak ott vagyok, ahol most. Hiszen ha egy ember állítja, hogy a párom meglopta, a párom nem tudja tisztázni magát sehogyan.

2013. dec. 3. 20:27
 26/29 anonim ***** válasza:

És nem tűnt neked fel, hogy a párod vett-e valamit amire szerinted nem volt pénze?

Én a helyedben nem feszegetném a témát. Nem hagynál el olyan miatt, amiben nem vagyok biztos.

2013. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
és főleg nem olyan emberek miatt, akik annyira nem voltak biztosak ebben, hogy feljelentsék, de annyira igen, hogy a háta mögött szemétkedjenek.
2013. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Lehet, én más vagyok mint az átlag, de ha emberöléssel vádolnák, akkor is kitartanák mellette, mivel szeretem a párom. Pletykára meg ugye nagy ívben:)))
2013. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Hiszen ha egy ember állítja, hogy a párom meglopta, a párom nem tudja tisztázni magát sehogyan."


Nem is neki kell bizonyítania, hogy nem vette el a pénzt, hanem annak kell bizonyítania, aki megvádolta.

Te nem szereted a párod. Inkább a pletykáknak hiszel, mint neki. Remélem keres magának egy normálisabb lányt.

2013. dec. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!