Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ebben a...

Miért van az, hogy ebben a kategóriában mindenki lehordja a másikat? Egyik kérdést olvastam ott mindenki mindent ír, de szerintem a fele nem tudja az igazságot. Ennyire irigykedő, primitívek lettek az emberek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 09:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%
Csak nem te vagy a túró rudis? :-)
2013. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
De, nyilván, aki karcsúbb is a sógornőjénél.. biztos, mert nem eszik túró rudit :D
2013. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%
Mert sok mindenki frusztrált, és olvasva a tényleg piszlicsáré problémákon rívó embereket felmegy bennük a pumpa.
2013. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

Nők, mit vártál?

Én régebben rendszeresen jártam ide, mivel jogi területen dolgozok.

Szerintem volt értelme belinkelni a hatályos törvényi hivatkozást a jogtárból?

Nem hogy a válaszolók, még a kérdező is fel volt háborodva, ha nem azt kapta, amit várt.

A legjobb, hogy a modik még törölték is a szétgyalázott válaszomat.

2013. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ilyenek az emberek. Én már kérdést sem írok ki, mert vagy a "trollok" vagy az okoskodások jönnek. :/ Sokszor látok olyat, hogy valaki rosszul van és egy kis megértést várna, erre belerúgnak még egyet...szerintük ez vicces, de nem tudják, hogy sokszor csak fájdalmat okoznak. Ilyen lett a világ.
2013. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudod 1 kérdésből, 1 ember szemszögéből nem lehet reális választ adni. A válaszolók csak azokat a körülményeket ismerik meg, amit a kérdező leír, hozzáfűz a kérdéséhez. Vannak provokáló kérdések, és vannak olyanok is, ahol egyértelmű, hogy ha megírja valaki, hogy a kérdező rosszul látja, vagy nézze meg a porblémát más szemszögből, akkor azonnal "megjelenik" a kérdező, és lehordja a válaszadókat. Persze van a másik véglet is, aki alig várja, hogy belekössön egy-egy kérdezőbe, érdemleges választ nem ad, csak kötekedik. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki nem bírja a kritikát, és elfogadni azt, hogy bizony talán ő is elgondolkodhatna és nem pont az a helyes amit ő csinál, vagy ahogyan gondolkozik.
2013. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

*vagy ahogyan gondolkozik, akkor inkább ne tegyen fel kérdést, és ne szítson vitát az oldalon.

(bocsi, az előbb elküldtem véletlenül.)

2013. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a túró rudis, de olvastam a 2 első hozzászóló válaszát is és akár, hogyan is nézzük ti vagytok a primitívek.

Elég szomorú, hogy ide jutott a világ vagy inkább Magyarország?

Ha valakinek sz*r a napja akkor legyen a többinek is az...

2013. dec. 4. 09:24
 9/30 anonim ***** válasza:
82%

Tudod ez pont olyan, mint régen a KISZ-vezető választás: gyorsan felemelem a kezemet, válasszunk meg mást, még mielőtt valakinek eszébe jutna, hogy én is itt vagyok, és én lennék az "áldozat"!

Amíg mást rugdosnak, rugdosom én is, addig sem velem foglalkoznak!

2013. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
ma 09:21 így igaz! Leírtad a lényeget!
2013. dec. 4. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!