Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Tönkre...

Most mit csináljak? Tönkre akartam tenni, de beleszerettem?!

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú,aki elég csúnyán átverte a 17éves unokanővéremet. Rám mászott, én pedig elkezdtem vele kavarni. A fiú 17 éves. Megígértem az unokatesómnak,hogy tönkreteszem a fiút. Elkezdtem "elcsábítani" napokon át beszéltünk ,találkozgattunk ,kavartunk ..Aztán próbáltam elérni,hogy belém szeressen,ami szerintem sikerült is,bár rengeteget féltékenyedtem és ő is.Minden kis apróságon összetudtunk veszni,aztán kibékülni. Ő más csajokkal is kavart régebben , de amióta megismert elvileg már nem teszi.. Tegnap írtam neki,hogy összejövök mással,erre már sírt és öngyilkos akart lenni. Az unokatesóm szerint kell még valami,amivel majd a végén padlóra vágjuk és tönkretesszük,de én valójában már nem akarom ezt,mert nagyon megszerettem a fiút és ilyet még senki iránt nem éreztem.

Mit tegyek most?Nem akarom,hogy az unokatesóm megutáljon ezért,de én soha nem akarom ezt a fiut elengedni,mert az életemnél is jobban szeretem már!

16/L.


2013. nov. 26. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nőnek érezted magad,amikor belementél a dologba,most vállalnod kell a tetteid következményeit,felnőtt módjára.Javaslom a teljes őszinteséget a fiúval,és az unokanővéreddel szemben is.Aztán eldől,ki hogyan reagál a helyzetre.
2013. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Mikor arról beszélsz mennyire szereted, jusson eszedbe mit csinált az unokanővéreddel..
2013. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Aki másnak vermet ás....

Valóban, fel kéne már nőni.Nem kavarni, meg tönkretenni.

A tetteknek következményeik vannak és az ilyen bosszúk semmi jóra nem vezetnek.Mindhárman egyformán hibásak vagytok, megérdemlitek egymást.

2013. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Látod, ezért lett volna egyszerűbb, ha csak simán megvered.
2013. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Aki másnak vermet ás, maga esik bele.
2013. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el mindenkinek az igazat, mert ha tovább bonyolítod, csak rosszabb lesz.

Igazuk van a többieknek, légy felnőtt, és tedd helyre a dolgokat.

2013. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Aztán megvagyunk lepődve ha ler.bancoznak,mi?!

16évesen te bosszúból,más kedvéért kavarc,kufircolsz egy 17éves kölzökkel!

Taknyos kis hülyék vagyok!Na ez a véleményem,tessék!

Egyétek meg amit főztetek,aztán fogjatok padlót,majd ott elgondolkodhattok a tetteiteken!

2013. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Nőnek érezted magad,amikor belementél a dologba"


Hát, szerintem inkább r*bancnak, de mindegy. Most nehogymár attól legyen valaki nő, hogy kavarja a szart. Neked attól nőies valaki, hogy ilyeneket csinál?

2013. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra célzott, hogy "felnőttnek" érezte magát, mert kell egy fiúnak.

Senki se mondta, hogy egy nő ilyen. Buta tinilányok ilyenek akik nem tudnak előre gondolkodni 1 napnál tovább.


Rosszindulatú dolog volt amit csináltál, most idd is meg a levét. Ha az elején gondolkodsz, nem mész bele ebbe a hülyeségbe. A bosszú nem megoldás ilyen helyzetben. Az unokatesódnak emelt fővel kellett volna kilépnie a kapcsolatból, nem pedig a 16 éves unokahugát belerángatni a r.ibanckodásba. De te is ugyan úgy felelős vagy, hogy belementél. Legalábbis nekem ez a véleményem..

16L

2013. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ha unokanővéredet már átverte, téged miért nem verhet át ugyanúgy?
2013. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!