Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-19 éves lányok, ha az...

16-19 éves lányok, ha az apukátok válás után bemutatná a nála 20 évvel fiatalabb barátnőjét aki már élettársa is, ti hogyan állnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Kedvesen és pozitívan állnátok a szituhoz, vagy irritálna. Ha irritálna azt szóvá tennétek, vagy játszanátok a kedves, aranyost?

2013. dec. 6. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyitottan, kedvesen. Ha irritálna se tennem szoba: neki kell vele élnie, nem nekem. Neked nem kell szeretnéd se, de elfogadni es tisztelni igen.
2013. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Megmondanám, hogy szimpatikus-e, vagy sem a választottja, természetesen normális hangnemben. De az az ő élete, amibe másnak nincs beleszólása.
2013. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Én 10 éve a barátnô voltam. Én 22, a nagyobbik lány 18.

Elsô találkozáskor közöltem, hogy tudom, hogy ez egy hülye helyzet, nekem is az, de mi döntjük el, mi lesz belôle... Nem kell jópofiznunk, de azért beszélgethetünk...

Minden rendben volt. Hamar megtaláltuk a hangot.

2013. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Megkérdezném édesapámtól, hogy mi a fene ütött belé, hogy a lányával egykorú fiatalokra izgul szexuálisan? :( Mert szerintem ez nem normális.


A lányt nem hibáztatnám, nyilván ő még naiv, tapasztalatlan, fülig szerelmes és vak. Nem az ő hibája.

2013. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy a lányával egykorú??? mondtam ilyet? nem hiszem. Csak a tisztánlátás kedvéért: Én 27 vagyok, a párom lánya pedig 17.
2013. dec. 6. 12:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem érzem annak. 3 éve együtt élünk és imádjuk egymást. A nagyszüleim is ismerik őt és nagyon kedvelik.
2013. dec. 6. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Remélhetöleg a barátod lánya nem olyan idióta, mint a 70%-os válaszoló. (Neki üzenem, hogy egy párkapcsolatnak nem az a lényege, hogy szexuális izgul-e a másikra, hanem ennél sokkal több!!!)


Ha nem erölteted a dolgot, hanem lazán bemutatkozol, akkor nem hiszem, hogy gond lenne, kivéve, ha valaki elöre felpiszkálja a lányt.

2013. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Miért kellene bárkinek is akárhány évvel fiatalabb vagy idősebb párral szánalmasnak érezni magát? Hol van az megszabva, hogy mekkora korkülönbség normális, és mekkora nem?
2013. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

6-os hozzászóló miért érezné magát?

Az én párom 30 évvel idősebb most 60 éves és 11 éve vagyunk együtt mi van ebben rossz?Nem neked kell,hogy jó legyen hanem nekik.Törődj magaddal nem más dolgával.Sokkal jobb egy érettebb férfival lenni mint egy kis taknyos kölyökkel akiknek az a fontos mikor csalhatják meg a barátnőjüket,buli,haverok

2013. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!