Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kéne a segítség. Mit...

Nagyon kéne a segítség. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval...ne haragudjatok, lehet hogy hosszú lesz..van 2 nővérem akikkel egy suliba járok..megbeszélni velük nem lehet semmit úgy hogy ilyen tippeket nem kérek( köszönöm) nos, én a héten összejöttem egy most végzős fiúval (elsős vagyok) és folyton piszkálnak vele..hogy ássam el magam..hogy süllyedhetek le ennyire..én egy kva vagyok..stb..stb...a baj az hogy anyuék nem tudják hogy mi együtt vagyunk..és nem merem elmondani nekik a nővéreim pedig folyton zsarolnak vele..vagy mint mondtam piszkálnak..mit tehetnék? nagyon kéne valami 5let..köszönööm<3

2013. dec. 6. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Anyu, Apu találkozgatok a Petivel. Ő most végzős, jól tanul, tisztelettudó (stb). Majd idővel be is szeretném mutatni."
2013. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
őőő..hazudni nem szeretnék nekik..
2013. dec. 6. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor egy lusta semmirekellő, aki nem tanul és bunkó?

Mert akkor szerinted mégis minek kéne örülnie a szüleidnek?

2013. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neem..aranyos, nagyon jó fej. tényleg.:) csak nem tanul valami jól..és igazából ez miatt félek a legjobban...
2013. dec. 6. 19:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
anyu,apu van egy fiúm,semmi komoly csak van.
2013. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vezesd ezt elő a szüleidnek hogy ne tudjanak zsarolni a nővéreid és esetleg bekavarni..azt hogy hogy tanul,hát ez meg szerintem az ő dolga de ha ilyen szigorúan veszik ezt a szüleid nem hangoztatnám nekik..egyenlőre..
2013. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. dec. 6. 20:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Megírhatnád hogy sikerült?Kiváncsi vagyok..
2013. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerencsé(m)re jó kedvük volt úgy hogy jól fogadták és a tesóimmal is elbeszélgettek..:)úgy hogy minden jó:D köszönöm!:)<3
2013. dec. 6. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
No hát akkor túl vagy rajta ez a lényeg!:-))
2013. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!