Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben titeket is...

Ebben a helyzetben titeket is zavarna, ha kacatokat kéne tárolni a lakásban csak az anyós miatt?

Figyelt kérdés

Én költöztem a páromhoz már egy éve, abba a lakásba ami az apjáé és előtte a tesójáék laktak benne, de ők elmentek családi házba.

Költözéskor itthagytak mindent, ami nem működött, romlott volt, törött volt. Az élelmiszereket ki is dobáltam, de még mindig itt van egy rakás kacat. Ezer éves gépi habverő(szerintük tönkrement, így itthagyták, de amúgy megnéztem és működik), 2 olyan régi, bazi nagy TV, egy ordenáré vízköves vízforraló(ezt én kitakarítottam és működik), nem működő számítógép, csorba fém lámpabúra, teafőző.

Én költözéskor mindent hoztam, bútorokat, konyhai felszerelést, szóval mindent, a tesójáék semmit se hagytak itt. A családban mindenkit megkérdeztünk, hogy a még amúgy működő dolgokból kell-e nekik valami, de senkinek se kellett semmi sokadik kérdésre sem. Nekünk meg itt van minden egy picike lakásban, csak foglalja a helyet, így felvetettem, hogy ha ennyire nem kell senkinek én rászorulóknak adnám a holmikat. De azt nem lehet, mert majd ha egyszer az anyósom xy rokonának tönkremegy a TV-je akkor majd neki jó lesz. Meg majd még jó lesz minden. Persze tárolni nekünk kell.

Soha senkinek sem fog kelleni semmi, mi itt kerülgetjük, tele van velük a beépített szekrény, de itt kell maradnia. Akkor miért nem lehet olyannak adni, aki használná? Vagy tartogassa ő. A tesójáék nem vitték el, mert nekik mindenből új kellett.

Engem ez zavar. Ha semmim nem lenne akkor azt mondanám kussolok, de tényleg hoztam mindent és egyszerűen zavar, hogy egy halom cuccot tárolunk totál feleslegesen. Egyrészt a hely miatt is másrészt meg jó szívvel adnám oda, ahol örülnek neki.

Ez csak engem bosszant? Lehet bennem van a hiba.


2013. szept. 5. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Hopp, kipróbáltam, nem működik. Kidobtam. Ennyi.
2013. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van itt még tönkrement szobamérleg, egy halom macskaalmos cucc(szemetes, lapátok, söprű, mind büdös), egy rossz ventilátor, összeégetett, karcos, rozsdás tepsi. Még azt elnézném, hogy működő dolgokat nem engednek elajándékozni, bár az sem fog senkinek sem kelleni, de hogy a szemetet??? A párom mondta, hogy akkor vigyék el a TV-t ha a szülei vagy a tesójáék meg akarják tartani. Jajj nekik nincs helyük. Ők mind családi házban laknak, amik félig üresek.
2013. szept. 5. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Beteges gyűjtögető mánia.

Én hasonló helyzetben azonnal kiszórtam minden ilyesmit.

Én a kukába dobtam, de 10 perc múlva úgyis turkáltak benne olyanok, akik tudtak vele mit kezdeni...

2013. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja és semmi olyan nincs, hogy irigylem tőlük a házat, én szeretem ezt a lakást meg kettőnknek ez tökéletes.

Sajnos az sem megy, hogy hopp, nem működött, kidobtam, mert az van mondva, hogy hátha....

2013. szept. 5. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szedd össze es vidd el anyoshoz akkor. Csókolom, anyuka, festés lesz, ezeket nem tudom hova tenni. Csókolom. Ennyi.
2013. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Duruzsolj a párod fülébe menyi pénzt kapna ha kiszedné a réz, fém darabokat és a többi fém cucal együt elvinné a mhébe, gyorsan eltüntet mindent, a büdös macka cucokból meg minden takaritásnál dobj el pár darabot senkinek nem fog hiányozni.
2013. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!