Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a sógornőmet. Mit...

Gyűlölöm a sógornőmet. Mit tegyek? Felemészt az érzés

Figyelt kérdés
Próbálom megszeretni, de nem tudom, a párom meg rajong érte. Nem tetszik az életvitele és felmérgedek rá, pedig semmi közöm hozzá. Beszólogat bűntelenül, én hülye meg nem védem meg magam. Elkerülni nem tudom. Mit tegyek?
2013. dec. 8. 14:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyanezt az undort éreztem az exsógornő iránt,minden flegma,nagyképű,lekezelő megnyilvánulása után arcon tudtam volna rúgni.Akkoriban utáltam,ma már csak mosolygok.Ő a mai napig öntudatos szingli egy valag önbizalommal,én meg már nem a tutyimutyi bátyja mellett ugyan,de boldog vagyok!

Egyébként simán csak levegőnek kell nézni,és nem kell szóbaállni vele.Ennyi a titok.

2013. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
vagy bele kell rugni...
2013. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le titeket :) . Szólnom sajnos kell hozzá, mert azért azt figyelembe kell vennem, hogy a párom szereti őt, és mégis csak a testvére. De nem tudom kezelni az érzéseimet, erre kéne tanács
2013. dec. 9. 16:11
 14/14 anonim ***** válasza:
41%

Én is szólnék az ilyenhez.

Pl.:

- Takarodj!!!

2013. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!