Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megemészteni, ha...

Hogy lehet megemészteni, ha az ember édesanyjával közlik, hogy rákos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,de sehogy nem lehet megemészteni:(((Az én anyukám is rákos volt:(
2009. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hááttt...rögtön arra gondolsz, hogy minden rendben lesz és sikerülni fog meggyógyulnia és te azon leszel, hogy mindenben a segítségére légy. Még így sem emészthető, de legalább próbálsz optimistán hozzáállni. Az én Anyukám is rákos volt...:(
2009. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán ad egy kis reményt:


[link]

2009. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ezt sajnos nem lehet megemeszteni.

Mennyi idos vagy es anyukad?

Az en anyukamnak is ez a ronda betegsege volt, 51 evesen, es en akkor 22 eves voltam.

2009. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nem mind1 milyen rák.
2009. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Szerintem tegyeketk meg mindent érte fizikailag, és most dupla annyi szeretetet adjatok neki,mint eddig,nevettessétek meg sokszor és ne beszéljetek semmiképpen sem a betegségről,csakis pozitiv dolgokrol.Már annyi ember meggyógult a rákból,az egyik barátnöm anyukája is minössze fél év alatt agykontrollal.A technika röviden ennyi volt: neki a mellében volt egy csomó.Lefeküdt este az ágyra,behunyta a szemét, gondolatban megkereste a mellében a csomot,és elképzelte,hogy 3 törpe odamegy a kalapácsával és elkezdik kalapálni a csomót.és ezt minden este fél éven át napi kb 20 percben,amig el nem aludt.És elmult a rák műtét nélkül.Elhitte hogy meggyógyul.Eszébe sem jutott,hogy nem.

Ha pedig mégis elhunyna,akkor jobb neki úgy,odaát,mert az azt jelenti,hogy amit el kellett végeznie itt,azt meg is tette.

2009. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez volt. nehezen, de meg lehet emészteni, már csak azért is, mert nincs más választás.
2009. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Édesistenem, sehogy sem. De elfogadni sem szabad, tenni, hinni, remélni kell az utolsó pillanatig. Arra gondolni, hogy Veletek ez nem történhet meg, pozitívan kell hozzállni és hinni a gyógyulásban. Nagyon sokat anyukának (és apukának és gyermeknek és embernek) sikerült! Minden jót kívánok, sok erőt és gyógyulást!
2009. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz és megemészteni sehogy sem lehet.


Csak bíztatásképp: Nekünk sikerült!

Anyukámnál 2001-ben diagnosztizáltak rosszindulatú mellrákot. Sok szenvedéséen ment át, de ma már gyógyultnak van minősítve és (kopp-kopp) jól van.

Semmiképp se szomorítsátok el, bíztatni, bízni az már fél siker.

2009. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Anyu 50 lesz májusban,én 30 vagyok.

Hétfőn volt mammográfián,akkor megcsinálták a biopsziát is,ma jött meg az eredmény. Rosszindulatú.... :(

Úgyhogy még előtte vagyunk mindennek.

Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 23. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!