Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen könyvnek örülne egy 40...

Milyen könyvnek örülne egy 40 éves nő?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen az érdeklődési köre és nem a kortól!

Próbáld megtudni mi érdekli!

2009. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Gyereke van? Mert akkor esetleg a Lányom nélkül soha c. könyvet tudnám ajánlani.
2009. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyébként egy könyv ajándékozása nem korfüggő... :)
2009. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért arra lehet következtetni, hogy szakácskönyvnek semmiképp sem, hisz valószínű 40 évesen tud főzni. Valami krimi talán, anyukám például szereti.
2009. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre azért ne vegyél mérget. Anyám nem tud főzni, pedig 44 éves. De szakácskönyvnek ő se örülne, mert nem is szeret a konyhába lenni.
2009. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én meg tudok sütni, főzni és mégis örülnék egy szakácskönyvnek...uj receptek mindenkinek jól jönnek (sztem)
2009. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezért írtuk, hogy ez nem korfüggő. A hölgyet ismerni kéne ahhoz, hogy tanácsot tudjunk adni. És még kérdés akkor is, hogy megvan-e már neki az a könyv?
2009. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én már 50 is elmúltam, de egy uj szakácskönyvnek nagyon tudnék örülni, mert gyütjöm öket.

A ke´rdésre csak akkor lehetne értelmesen válszolni, ha tudnánk, hogy mi érdekli, mik a hobbyjai.

2009. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tudod,hogy ki a kedvenc írója akkor tőle vegyél egy könyvet...Én 37 éves vagyok(majdnem 40) Én például nem örülnék egy szakácskönyvek,mert utálok,és nem is tudok főzni..De oda lennék az örömtől ha Stephen King,Agatha Christie,Leslie Lawrence vagy Vivian Fable könyveket kapnék..Ők a kedvenceim..de számomra becses,és gyönyörű ajándék lenne egy történelmi könyv is...Még karácsony előtt ellenőrizd le a "könyvtárát"és abból látni,hogy mit vagy kit szeret olvasni..

De a könyv a lehető legszebb ajándék..

2009. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az addig tök jó ötlet, hogy könyv!

Anyukám egy rock lexikonnak örülne....nade ez nem általános..

Ha teljesen tanácstalan vagy, akkor válassz valami albumot, szép fotókkal. De személyesebb ,ha hobbyjához kapcsolható a könyv...pl kávézás: Nagy kávékönyv.

Ha még mindig nem megy, akkor vegyél könyvutalványt, de az azért kicsit ciki lenne.

2009. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!