Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akiknek 40 éves kor...

Férfiak akiknek 40 éves kor körül lett első gyerekük mire vártak? Megérte várni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván nem találták meg azt a nőt, társat, akit alkalmasnak tartottak volna anyának és feleségnek is egyben. Szerintem bármikor is születik meg az első gyereke valakinek, és persze boldog kapcsolatba születik, arra mindig megéri várni.
2013. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Arra, hogy kiélje magát. Hogy ne érezze a családot/gyereket nyűgnek. Hogy ne érezze, hogy mindez lemondással jár. Hogy legyen egzisztenciája, és legyen mire családot alapítani.

(Bár már nem sok férfinak van egzisztenciája. Inkább már csak a nőkre jellemző, hogy meg akarják teremteni a gyerekvállaás anyagi feltételeit.)

2013. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

A sógornőm férje pont 39 éves volt, mikor az első gyermekük született. Mivel a sógornőm 10 évvel fiatalabb nála, nyilván arra vártak, hogy ő késznek érezze magát az anyaságra. 8 éve voltak együtt és 4 éve házasok az első gyermek születésekor.


Hogy megérte-e, arról én nem tudok neked nyilatkozni, de külső szemmel nagyon jó apa.

2013. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Mire vártak?

Férjem 29 volt, mikor megismerkedtünk, 31 mikor házasodtunk, egyiket sem találom olyan későinek.

37,5 éves lett, mire a fiunk megszületett. 3,5 évig próbálkoztunk hiába, végül inszeminációval fogant a baba.

Most megint meddőségibe járunk, szeretnénk kistesót....

Nem csak arra kell ám gondolni, hogy valaki jól ki akarta tombolni magát a gyerekvállalás előtt.....

2013. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Én megkérdeznék sok kisfiút is, aki 17 meg 20 évesen vállal már gyereket, hogy megérte elkapkodni?
2013. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Apukám még ennél is idősebb volt, mikor megszülettem. Az első feleségének nem lehetett gyermeke, aztán meghalt. Utána ismerte meg anyámat és lettem én. Ez a mire vártak... Vannak olyan férfiak, akik ennyi idősen érnek meg az apaságra.
2013. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Peldaul arra, hogy mar ne kelljen a szuleit eltartania, hanem teljesen a csaladjanak szentelhesse magat. Palyakezdo fiatalkent nagyon nehez egyszerre a kettot.
2013. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

A férjem negyven elmúlt (igaz, 32-nek néz ki), mire sikerült teherbe esnem. Ez van, így alakult. Többek között arra vártunk, hogy mindketten megérjünk a dologra, mindketten ugyanannyira akarjuk, ugyanannyira várjuk.

Megérte várni? Igen.

2013. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom ,az én volt párom 39évesn velem várta az első babát.....4hónapig aztán itt hagyott várandósan,és felénk se néz.....Szóval én nem tudom mire várnak és vágynak
2013. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
ugyanmár nem minden férfi éli ki magát,és azért csinál egy gyereket későn,...ez az egzisztencia duma is rémes,az hogy ti benéztétek és 18évesen felcsináltattátok magatokat,az legyen a magánügyetek!
2013. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!