Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkban mitől, hogyan...

A fiúkban mitől, hogyan alakul ki az, hogy nem viszik haza a nőket, mert nem akarják bemutatni, csak majd akit valóban szeretnek, vagy aki, majd gyerekük anyja?

Figyelt kérdés
szóval ez neveltetésnek köszönhető? ha igen, hogyan nevelték bele ezt a gyerekbe?
2013. nov. 26. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akit csak meg akar dugni, azt nyilván nem viszi haza bemutatni. :D

De nekem akik eddig voltak komolynak ígérkező partnereim, ők mindig bemutattak 1-2 héten belül. Ha téged még senki nem vitt haza bemutatni, ott nem a neveltetéssel lesz a probléma... :)))

2013. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van az elsőnek. Arról nem beszélve,hogy a szülők háza nem átjáróház,ahol anyuka a szobaasszony és mos főz,takarít a lányok után.
2013. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én tanulni szeretném a nevelést egyedülálló anyaként. én sem szeretném, ha átjáróház lennék.
2013. nov. 26. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn lànykènt is csak azt vittem haza amiben màd tenyleg biztos voltam. Így egy fèfit ismertek csak meg mellettem. 3 èv kellett hogy biztosra menjek, nem neveltek ïgy csak ezt talàltam/falalom normalisnak.
2013. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem igen vagyok egy tekintély a gyerek előtt, de a háziállatok előtt sem... szóval hogyan kellene?
2013. nov. 26. 19:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

anya mindíg piszkálta bátyámat így sose hozott haza nőt :D:D:D:D


viszont ha megmondod neki de komolyan h ‘ ide addig nőt nem hozol míg nem komoly a kapcsolatod. dugni máshol is tudsz‘ akk nem hiszem h haza vinne akárkit is :D

2013. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

és ennyi lenne az egész?

hát nem tudom.

de azt sem hogy magában a gyerekben belül hogy alakul ez ki.

nekem anno egyszerűen megtiltottak mindenkit

de amikor itt olvasom, hogy lázadoznak a tinik a szülők ellen..

2013. nov. 26. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam ilyet...

Az összes komolyabb kapcsolatomban a fiú akart bemutatni hamrabb.

Pl a párom1 hónap után mutatta be az édesanyját...én nem akartam ( már ekkor, csak aki majd a férjem lesz:p tényleg)

Erre ő közölte 4 hónap után, hogy beszéljem meg a szüleimmel, nekik mikor alkalmas, mert szetne bemutatkozni nekik...nem sok szavam volt:p... Viszont végül nekem is igazam lett, mert tényleg ő lett a férjem...

2013. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de én sem vittem haza akárkit...
2013. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy hozzászólok, nem releváns a véleményem, mert lány vagyok, és fiam sincsen, de szerintem ha egyébként értelmes a gyermeked, nem fog mindenkit hazacincálni.


Elég fura lenne, ha elkezdenéd kifejteni neki, hogy kit hozhat haza, meg kit nem (sőt, szerintem az a legjobb, ha azt mondod, szívesen látsz mindenkit, akit ő választ és ő szeret), neki pedig éreznie kell.


Ne bonyolítsd túl.:)

2013. nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!