Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vádol folyton azzal az...

Miért vádol folyton azzal az anyám, hogy hazudok?

Figyelt kérdés
Ma amikor megjöttem az iskolából egyből azzal kezdte hogy nem vittem el a munkás ruhámat, mire én: de igen, el vittem, erre azt mondta hogy hazudok, utána pedig megmutattam neki hogy a táskámban van, de nem szólt semmit.Ehhez hasonló szituációk töltik be az egész napomat a hét minden napján, és végül tényleg bebizonyosodik hogy nem hazudtam mert bebizonyítom, most már egyre jobban idegesít hogy ezt a "játékot" játssza velem:(
2009. nov. 23. 18:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nincs harag az arcán, csak utána miután én kiakadtam hogy jogtalanul vádaskodik, akkor kezdődik egy vitatkozás, amibe már belefáradtam.
2009. nov. 23. 19:40
 12/17 anonim ***** válasza:
A szülőknek a legegyszerűbb a gyerekeken levezetni a feszültséget.
2009. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat csalódhatott az anyukád, hogy a bizalmatlanságát még rád is kiterjeszti. Ennek nagyon mély, tudatalatti okai is lehetnek, és még az ő szüleivel kapcsolatosak. Vagy azt is el tudom képzelni, hogy az apukádban is csalódott, akire te nagyon hasonlítasz, ha csak külsőre is.

Megbeszélni, kibeszélni magunkból a sérelmeket minél előbb. Esetleg szakember segítségét kérni, amíg még van visszaút.

2009. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Abban csalódhatott talán hogy a húgom és két bátyám meghaltak, meg azt is szokta mondani hogy "olyan vagy mint az apád", hát igen, olyan vagyok, mivel ő az apám, az ő génjei vannak bennem, nincs ebben semmi szokatlan:D
2009. nov. 24. 14:27
 15/17 anonim ***** válasza:
Mindent meg kell bocsájtanod szegény anyukádnak, még ha ennél durvább sérelem érne is a részéről. Ekkora tragédiát túlélni nem nagyon lehet úgy, hogy valami pszichés károsodás ne maradna. Nagyon mellette kell lenned...és majd talán az idő gyógyítgatja a sebeit. Nagyon sajnállak Benneteket.
2009. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést, a testvéreim születésükkor haltak meg az orvos hibájából, ennek már több mint 20 éve, a húgom pedig most lenne 18 éves de sajnos ő is születésekor amikor én 2 éves voltam meghalt.Ezek szerint lehetséges hogy ennyi idő elteltével sem sikerült feldolgoznia a történteket.
2009. nov. 24. 16:59
 17/17 anonim ***** válasza:
Neki nem annyit jelentettek ezek a szörnyűségek, mint neked jelenthetnek. Próbálj meg elnéző lenni vele, egyrészt őmiatta, másrészt magad miatt. Hidd el, később bánni fogod, ha nem ezt teszed. Szeretettel vedd körül, nagyon nagy szüksége van rá.
2009. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!