Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan vegyem a...

Szerintetek komolyan vegyem a fiamat? Azt mondta, hogy holnap nem jön haza az iskolából.

Figyelt kérdés

Sajnos nem szereti az új páromat. Azt mondta, hogy addig nem jön haza amíg a párom velünk lakik. Nagyon félek, hogy megteszi. Mit tegyek?


A páromnak semmi baja vele, de ő nem tudja elfogadni, hogy rajta kívűl mást is szeretek.


2013. dec. 11. 21:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
9%
Akkor megbocsátok.
2013. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
És nem tud az apjához költözni?
2013. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
37%
megértem a gyereket én sem tudom mostohaapám egy szavát sem elfogadni, mert ráadásul még azt is látom, hogy nem is érti miről van szó, úgy rinyál. én szerencsésebb vagyok, mert idősebb így nem élek velük. kétségbeejtő lehet szegény gyereknek a helyzete én beleőrülnék. jóhogy menekül.
2013. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
42%
Nem ez az a gyerek, aki egy picit szociopata?
2013. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
4%
A gyerekbek elég baj hogy váltatok. Nem kell még azt is néznie hogy egy idegen manus fogdossa,ölelgeti az anyját. Rakjad lapátra a hapsit.
2013. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Nem tud mivel az apja is az anyósáéknál lakik az új családjával. Nagyon félek, hogy tényleg elcsavarog ebben a hidegben. A páromnak el sem merem mondani mert inkább akkor ő költözne el.
2013. dec. 11. 21:33
 17/31 anonim ***** válasza:
89%
De a fiad mit mond, mi baja vele?
2013. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem mondja, de szerintem az, hogy a párom félti. Szól neki, hogy öltözzön fel, tanuljon stb. Szerintetek olyan nagy baj ez?
2013. dec. 11. 21:45
 19/31 anonim ***** válasza:
21%
hidd el, hogy neked sem tetszene, ha akárki kioktatgatna! hogy nem tudod érteni a gyereked???
2013. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Argloss ***** válasza:
100%

Nekem a magabiztosságod hiánya tűnik problémának. Feltételezel egy problémát és másoktól vársz rá megoldást, holott a fiaddal kellene foglalkoznod. Éreznie kellene, hogy egy stabil család része és nem csak anyuka pasija parancsolgat neki, akinek köze sincsen a dolgaihoz.

Legyenek konkrét elvárásaid, nem a fiadnak kellene kitalálnia, hogy te miként alakítsd ki az életedet... A szabályok nélküli élet mókásnak tűnik, és könnyű nevelési forma, de bizony káros a gyerek jövőjére nézve.

2013. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!