Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lehet egy...

Szerintetek milyen lehet egy szegényebb család élete? Lehetnek boldogok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nincs otthon számítógép, mobiltelefon a gyerekeknek, fával fűtenek amiből keveset tudnak venni ytb.
2013. dec. 12. 21:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy nincs facebookja, mióta a szegénység mérője?
2013. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Utolsó! Pontosan így van, de mégis boldogok.
2013. dec. 12. 22:00
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért ebbe sem hiszek. Osztályban de akár már az oviba is lát más szülőket, így tudja, hogy nem általános. Gyerekek sem hülyék csak kicsik.
2013. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk se volt/van pénzünk én mégis boldog vagyok hisz azokkal vagyok akiket szeretek :) Igaz azzal nem lakok jól és nem melegszek fel xd Amikor kicsi voltam nem volt se mobil se számítógép,csak a középsuliba kaptam egy mobilt de azt se használtam,sz.gép pedig 19 éves korom körül lett :) Persze ha lenne pénz jobb lenne minden de sajnos ezt adta a gép. Én azt mondom lehet boldog egy szegény család is :)
2013. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Vagyis utolsó előtti!


Egy számítógép ma már nem egy nagy összeg főleg használtan még sincs sok családban mert nem telik rá.

2013. dec. 12. 22:02
 16/32 anonim ***** válasza:
3%
ma már kinek nincs face? Akinek nincs az meg saját maga tehet rola mert nem dolgozik!
2013. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
61%

1. vagyok

Mi is szegények voltunk, volt hogy enni sem volt mit, édesség meg szinte sose. Mondjuk az nem is fontos, nem tudom, miért írta valaki.

Most már felnőtt vagyok, lekopogom, meg van mindenünk. Nem érzem magam boldogabbnak, boldogtalanabbnak, mint akkor.

Könnyebb az élet, az biztos!

Van, ami akkor volt jobb, van ami most!

Sokszor, akik szegények sokkal többet foglalkoznak az emberi kapcsolatokkal, egymással, a családdal, őszintébb baráti kapcsolatokat tudnak kialakítani.

2013. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Utolsó miért hány éves vagy? Mert azért csak 5-6 éve sem volt annyira általános már már elvált egy számítógép egy iskolába. Persze,hogy nem volt akkor amikor még atöbség az utcáról telefonált.
2013. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Vagyis 14-es.
2013. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
54%
nem kéne annyi gyerköcöt gyàrtani oszt futnà mindenre!
2013. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!