Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyereket egyedül nevelők:...

Kisgyereket egyedül nevelők: az új párotokkal mikor lettetek közös kasszán? Összeköltözés után rögtön vagy később?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom. Ha egy pasi költözik a Te lakásodba, akkor minimum, hogy mindennek azonnal fizeti a felét. Nem? Gondolom, egy nő sem akar kitartani egy ingyen élőt.
2013. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Már összeköltözés előtt 2-3 héttel.
2013. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
#1, Már bocsi, de milyen alapon a felét, ha egyszer a harmadiknak költözik oda?
2013. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk azonnal közös kassza volt! Egy felnőtt férfinak tisztában kell lennie azzal ha gyermekes anyukát választ társul, annak mik a következményei. Sose volt ebből nekünk problémánk. Nem számolgatjuk ki mennyi vizet gázt villanyt használ. Közös jövőt tervezünk, imádja a gyerekem! Eszébe sem jut hogy most miatta nekem többet kéne fizetnem bármiből is! Ha már így költözik oda a pasi hogy ilyen problémái vannak, az vagy a gyereket nem képes elfogadni, vagy téged nem szeret eléggé. De ez az ÉN magánvéleményem! Hozzáteszem van elég keresetem és volt is hogy nem kell eltartania minket. Mégse jut eszébe sem, hogy többet fizessek bármiből is vagy hogy egyáltalán bármit számolgassunk!!!
2013. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
#4, igen, ez valahogy így a teljesen normális, az ember beteszi, amit tud, és kiveszi, amire szükség van... csak hát kissé bicskanyitogató volt férfiszemmel az #1-es hozzászóló azon felvetése, hogy ha valaki nem száll be a felével (tehát nem száll be automatice annak a gyereknek az eltartásába is, aki után valaki más többnyire fizet tartásdíjat) akkor az "ingyenélő" lenne. Ez a hozzáállás nem szeretet, hanem vegytiszta kihasználás, ami arra törekszik, hogy a gyereket voltaképp a két férfi, az ex a tartásdíjjal meg az új tartsa el közösen... ügyes...
2013. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez is férfija válogatja.Az én exem nem fizet gyerektartást,viszont van élettársam aki teljes egészében leteszi a fizetését,mert úgy gondolja egy család vagyunk,amiben Ő a férfi,és az Ő dolga,hogy gondoskodjon a családja jólétéről.Szóval hozzáállás kérdése,hogy ki hogyan cselekszik.
2013. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 jogos... függhet mennyit tud adni elsősorban a fizetésétől :)) ha van esetleg neki is gyereke aki után már fizet tartásdíjat... szóval jogos nem kötelezhető arra hogy innentől mindennek a felét állja... egyszerűen az a normális, ha összerakjuk amink van és megpróbálunk belőle szépen megélni :) semmit se számolgatva... #4
2013. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!