Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szenteste egyedül? Mihez...

Szenteste egyedül? Mihez kezdenétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb megvan mindenem ami kell, némi pénzem is van, de tökegyedül leszek szenteste (sokadjára), asszony állandóan a szüleinél van ilyenkor.

Engem meg nem is igazán ismernek a szülei, csak el lettem könyvelve balfásznak, mert nem vagyok diplomás stb, de ahoz képest hogy a fél család belőlem él ez egész érdekes néha.


Tavaly is részegen aludtam át inkább az egészet...


De most azt tervezem, hogy kiveszek egy hotelben egy szobát, és kéne pár csaj is.


Valaki hasonló cipőben?


Vagy ti mihez kezdenétek?


33/F



2013. dec. 14. 18:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az asszony inkább a szüleivel van szenteste, de téged nem visz, te meg néhány csajra vágysz egy szállodai szobában. Az igen! Szuper kis kapcsolat! :D
2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Voltam hasonló cipőben. Szenteste, egyedül, 40 fokos lázban égve, albérletben. Úgy mentem el a klotyóig, hogy támaszkodtam a falon. A pasim rohant haza a jó mamához és a szent családhoz, mert anyuspajti hazarendelte. Pont.

Soha életemben nem volt mandulagyulladásom, de akkor igen. Soha nem tudtam és nem is akartam segítséget kérni. Még az ügyeletet sem hívtam fel, pedig a láztól deliráltam. Éjfélig Pavarotti és a másik két tenor hangversenyét néztem egy olyan TV-n, amiből kiégett a piros szín. (Rég volt.)


Telenyomtam magam Rubophennel, és igyekeztem nem gondolni semmire. Végülis ez is csak egy este, egy a többi közül, csak egy kicsit nagyobb körülötte a felhajtás.

2013. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12/12 ma 19:23


Igen..


Neked egy este..


Nekem már kb az ötödik..

2013. dec. 14. 19:41
 14/18 anonim ***** válasza:
A te családod? Szülők, testvérek? Esetleg ha velük karácsonyoznál? Vagy nem olyan a viszony?
2013. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Màr ne is haragudj, de ha ez màr az 5.ilyen alkalom akkor nem is csoda hogy balfa**nak vagy titulàlva... Én nem hiszem el hogy ez igaz ekkora madàr ember nem létezik!
2013. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 emir72 válasza:

1. Asszonyt előléptetni EX-é! Ez egy folyamat, de valamikor el kell már kezdeni!

2. Karácsony elött 2 nappal minden barátnak, havernak, volt osztálytársnak küldeni egy "Kellemes Karácsonyt" SMS-t vagy e-mailt, NEM SABLONOSAT. Páran vissza fognak jelezn. Akik szintén nem sablonosan, azok közül szinte biztosan találsz valakit (valakiket), akivel el tudsz tölteni egy estét.

3. A "pár csaj Karácsonyra" jól hangzik, de a leírásodból az jött le, hogy nem igazán ez hiányzik az életedből. Ez csak pótcselekvés lenne, és - hidd el, tudom, próbáltam - csak üresebbnek éreznéd az Ünnepeket!

2013. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 emir72 válasza:

Ne csak a pasi ismerőseidre gondolj! Fentebb is olvashattad: populációk hölgy-nemű tagjai is szenvednek a szülő-függő párjuktól!

Ez nem jelenti azt, hogy AZ :) is lesz karácsonykor, ha épp egy léány ismerősöddel töltenéd az estét!

Viszont ha csak a pasi ismerőseidet ingerled válaszra, lefelezed az esélyeidet!

... és sokkal több lé fog elfolyni! :)

2013. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki eddig én is így leszek most...
2013. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!