Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem örül szinte senki...

Miért nem örül szinte senki az új babának? Már semmi kedvem karácsonyozni.

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok, van egy 4 éves lányunk és 15 hetes terhes vagyok. Amikor a lányommal voltam terhes, mindenki nagyon örült, boldog volt. Most viszont senki nem örül, meg vannak lepődve és olyanokat mondanak hogy "minek kell még egy ", "ilyen nagy korkülönbség?", "mi lesz a munkáddal?" meg hasonlók. Csak a negatív dolgokat látják.


Már mérgemben azt is mondtam, hogy itthon maradok és nem megyek senkihez karácsonykor.


2013. dec. 18. 17:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Tudom, hogy nehéz de valahol a másik oldalt is meg lehet érteni. A lényeg hogy te és a párod örültök neki.

Ha neked stresszmentesebb lesz a Karácsonyod azáltal, hogy otthon maradtok 3-asban, akkor töltsétek együtt az ünnepeket.


Sok boldogságot!

2013. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Csak féltenek titeket, jót akarnak. Meg kell mondani, hogy ti így szeretnétek és ennyi. Nekik pedig el kell ezt fogadni, és örülni a másik babának is. Aki nem így tesz, arra én tennék magasról.
2013. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Nagy korkülönbség??? Csak mellékesen kérdezem, hogy: normálisak? 10-11 vagy annál több év, már tényleg nagy korkülönbség, de ez????
2013. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
6%

Azért mondják hogy ennyi idős mellé még egy hülyeség, mert előre el kell tervezni hogy 1-et vagy kettőt akarsz felnevelni.

Nálunk tudatosan történt minden, jöttem én, két évre rá tesóm. Minden úgy volt körülöttünk kialakítva hogy ketten leszünk.

21/F

2013. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha te örülsz, a párod örül és a kislányotok is akkor szerintem mindenki örül, a negatívat meg meg se halld. Nálunk is hasonló volt a helyzet 5 év korkülönbség van a gyerekek között, hasonló reakciót váltott ki az ismerősökből, rokonokból.
2013. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Jó, biztos féltik őket, meg a mai világban bizonytalan stb, de akkor is gondoljatok már bele! A körülöttük lévő rokonok családtagok emberek öröm helyett beszólogatnak, ez szerintetek normális?

Egy gyerek mindig a legnagyobb öröm, nyilván nem a bizonytalanra vállalták be a 2.at.

Mindenesetre igazad van, én megértelek én sem lennék a helyedben elragadtatva, hogy így állnak hozzá, de az sem megoldás, hogy nem látogattok meg senkit.

2013. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy Ti örültök és Ti boldogok vagytok! Senki és semmi véleménye nem érdekeljen, főleg egy olyan dologban ami nem rájuk tartozik! Sok boldog karácsonyt!
2013. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
NEM SZABAD IDEGESKEDNED,MOST NEM!!!Terhes vagy.Az ilyen rokonoktól jobb lesz távol tartani magad a terhesség teljes idejére.
2013. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát elég rosszindulatúak. Próbáld meg nem felvenni. És nyugi, ez nem nagy korkulönbség, tesóm és köztem 15 év van, és ismerek sok olyat ahol 10-20 év van a testvérek között. Ha el tudjátok tartani és örütlök neki akkor semmi probléma nincs.
2013. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekik kell örülni, hanem Nektek! Sz@rd le, de komolyan, most az a legfontosabb, hogy ne idegesítsd magad. Magad és a baba érdekében próbáld meg felvenni a pléhpofát, gondolj arra, hogy mit sem ér a véleményük. V4egyél magad köré egy áthatolhatatlan burkot és azt nem törheti át senki. Tudom most ezzel nem arra válaszoltam, hogy miért nem örülnek. A jó ég tudja, de neked most nem az a dolgod, hogy ezen agyalj. Minden jót kívánok, sok örömöt is boldogságot :-)
2013. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!