Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok féltékeny?

Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Rá van kattanva a feleségemre a főnöke. Tudja, hogy férjes de ennek ellenére is állandóan bókol, megpróbálja randira hívni meg mindig azt mondja neki, hogy én nem vagyok hozzávaló. Gyerekeink is vannak. Elmondta nekem, hogy miket mond neki az a paraszt meg néha panaszkodik rá de amikor azt mondom, hogy keressen egy másik munkát vagy szóljon valakinek akkor tiltakozik. Mintha kicsit tetszene neki a helyzet vagy nem tudom, lehet csak én érzem így de többször veszekedtünk miatta. Azt mondja, hogy nem akar összeveszni a főnökével nehogy kirúgja meg most nem tudna hova menni dolgozni. Valamennyire megértem ezt is, de azért valamit jó lenne tenni. Háromszor beszéltem erről a főnökével de harmadszor már olyan ideges voltam, hogy majdnem nekimentem mert nem veszi magát észre. Mit csináljak?
2013. dec. 19. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
féltékeny nem vagy jogosan de dühös az igen :) feleséged mindig elmeséli neked... tudod is, hogy ő nem akar semmit... manapság nem könnyű munkát találni (kétlem hogy a pasi miatt maradna..) talán a munkáját a munkatársait is nagyon kedveli és egy hülye főnök miatt nem akar megfutamodni, gondolom reménykedik, hogy egyszer csak befejezi... ennél többet nem tudsz tenni.. ill. én nem beszéltem volna a főnökkel a helyedben, egyszerűen ha egy társaságban vagyunk, többször ölelném meg az asszonyt, csókolnám meg, lássa hogy hiába akar közétek állni úgy sem tud.. :D én ilyen taktikát alkalmaznék :)) (de én nőből vagyok) feleségedet ne bántsd emiatt.. mert azzal csak a főnök karjaiba fogod taszítani...
2013. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

1. Ha a fönök akar is valamit a feleségedtöl, amennyiben ö nem megy bele, nem tud semmit tenni. Emiatt féltékenykedni hülyeség.


2. A feleséged érthetö, hogy nem akarja ott hagyni a munkát, mert nem valósinü, hogy talál másikat.


3. Ha viszont TE bemégy a munkahelyre, és ott veszekedsz a fönökkel, az töled bunkó dolog, a feleséged le tudja egyedül is rendezni. Attól, hogy a fönök bókokat mond, nem fog semmi történni.


4. Viszont ha féltékenykedsz meg cirkuszolsz a munkahelyén, akkor jogosan lesz a feleséged RÁD dühös.

2013. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem mire kell itt féltékenynek lenni, amikor a feleséged gyakorlatilag mindenről beszámol neked, teljesen őszinte veled. Gondolom őt is zavarja a helyzet, ezért osztja meg veled.


Munkát találni manapság nem könnyű, tehát emiatt nem túl jó ötlet arra kérni, hogy hagyjon ott egy amúgy jó munkahelyet.

2013. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Persze a fõnök bókol a feleségednek, igen tetszik neki, mert elmeséli, hogy valóban te féltékeny legyél.

En is több munkahelyen tetszettem a fõnököknek és megoldottam egyedül a problémát,esélyt sem kaptak, hogy többször próbálkozzanak, és a férjemnek sem mondtam el.Igy is meg lehet oldani.

2013. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

20:50-nél

a pont!


A feleségedért nem tenném tűzbe a kezem,

mint ahogyan a többi válaszoladóért sem!!

2013. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*válaszolóért sem!!
2013. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj az, ha elmondja. Az előző munkahelyemen velem is kikezdett a főnököm, igaz sokkal inkább zaklatás volt, amit csinált, mint udvarlás. Pl. behívott, hogy kapok prémiumot, kezet fogtunk, puszi, puszi, aztán nem engedett el, elkezdte a nyakam csókolgatni, alig tudtam elhúzni magam. Én bevallom őszintén, gyenge voltam ahhoz, hogy egyedül feldolgozzam a helyzetet, ezért természetesen azonnal elmeséltem, amikor hazajöttem. Hiszen ki mással oszthattam volna meg?

És először ugyanígy nemet mondtam a munkahelyváltásra, mert féltem hogy mi lesz utána, de a második alkalom után rövid időn belül felmondtam. Más kérdés, hogy most itt a karácsony, és nincs munkám, és anyagilag igen nehéz helyzetbe kerültünk. Szóval azért ez se sétagalopp, ráadásul mivel másnak nem mondtuk el (eléggé megalázónak érzem) mi történt, mindenki engem tart lustának, aki csak úgy egyik napról a másikra otthagy egy ilyen jó munkahelyet...


Uh, egyrészt tök jó volt most végre leírni :)

Másrészt igazából azért tettem, mert attól még, hogy elmondja neked, egyáltalán nem biztos, hogy féltékennyé akar tenni. Az is lehet, hogy egész egyszerűen egyedül nem tud megbirkózni a helyzettel.

2013. dec. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen főnök.. hát mit mondjak elég kellemetlen helyzet, de ne hagyd, hogy közétek álljon, egyszerűen ne foglalkozz vele! A feleségednek igaza van, a mai világban luxus felmondani. Majd ha rájön, hogy a feleséged nem partner ebben, keres magának más áldozatot. Az én főnököm még a kiszemeltjeinek a lakására is ellátogatott, szegények nem győztek otthon magyarázkodni, mert valóban nem normális, hogy a főnök családlátogatást tart.
2013. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért azt nem árt ilyenkor tudni, hogy van-e felesége a főnöknek, és ő tudja-e, hogy a férje hogy viselkedik. Meg azt, hogy korábban kezdett-e ki valamelyik kollégával. Azaz csak "ugat" vagy "harap" is.
2013. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!