Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

A babysitterünk miatt vagyok féltékeny aki egy 20 éves csinos lány.

Hetente általában egy alkalommal jön hozzánk péntek vagy szombat este és olyan 10-11-ig marad. Ezután a férjem mindig hazaviszi. Mondván, hogy olyankor már csak ritkáén járnak buszok meg ne járkáljon egy fiatal lány egyedül olyan későn. Ez még nem tűnik olyan nagy problémának csak elég furcsa, hogy eddig egy babysitterünket sem hurcolászta haza. Pedig a mostani már a negyedik. Nem foglalkozott ilyenekkel, hogy mivel megy haza. Abszolút nem érdekelte. Egyébként pedig elég nyugodt környéken lakunk szerintem abszolút nem indokolt "biztonsági" okok miatt hazavinni.

Ráadásul a lány olyan 10 percnyire lakik kocsival az esti kis forgalomban. Tehát oda vissza 20 perc. De legyen 25. Ehhez képest a férjemnek olyan 40-45 percébe telik ezt megoldani. De volt már, hogy egy óráig vitte haza. Párszor rá is kérdeztem mi tartott ilyen sokáig. Egyszer azt mondta nagy volt a forgalom. Máskor azt mondta, hogy elbeszélgettek egy kicsit.

Olyan egy hete felvetettem neki, hogy mi lenne, hogyha keresnénk egy másik babysittert. Csak úgy kíváncsiságból kérdeztem rá. Erre azt mondja, hogy ő megvan vele elégedve meg megbízik benne és határozottan mondta, hogy ne keressünk másikat. Ez azért is furcsa mert ő a gyerek körüli dolgokat rám szokta bízni. Szerintem egy korábbi babysitterünknél biztos azt mondta volna, hogy "ahogy akarod, Te tudod".

És most jön a legdurvább. Pénteken elmentem egy kicsit shoppingolni egy plázába. Ahol az egyik kávézóban megláttam őket, hogy ott üldögélnek. Természetesen odamentem. azt mondták, hogy összefutottak és a férjem meghívta egy kávéra. De eleve furcsa, hogy mit keres a férjem egy plázában. Ő nem szokott olyan helyekre járni. Később rá is kérdeztem erre azt mondja, hogy ott lett volna egy megbeszélése csak lemondták. Na persze. Ő nem szokott kávézókba megbeszélésekre járkálni.

A lány pedig biztos vagyok benne, hogy tetszik a férjemnek. Magas, csinos, szép cicijei vannak, szép fekete haja, kicsit kreol bőre. A férjemnek tudom, hogy tetszenek az ilyen típusú nők!


Szerintetek jogosan vagyok féltékeny vagy csak bemagyarázom magamnak a dolgokat?

Ha meg szerintetek jogosan akkor, hogy tudnék ennek a végére járni, hogy esetleg van-e köztük valami?


2013. júl. 29. 13:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
75%
Hát én tuti elkezdenèk gyanakodni, és keresnèm a lehetőséget hol tudom lebuktatni őket. Részemről tuti van köztük valami.
2013. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jogos a félelmed. Találj ki valami programot magadnak, de valami olyat, amiről biztosan nem térsz haza váratlanul, pl egy utazás, ahol felhívod a férjed, hogy fenn vagy a vonaton, stb. A férjed valószínűleg ki fogja találni, hogy ő sem ér rá, ezért hívjátok a babysittert. A helyedben ha nincs, vennék egy mp3-mat, azzal több órás hangfelvételt tudsz készíteni, ha jó helyre dugod. Persze ehhez nem muszáj ténylegesen elutaznod. Majd másnap hallgasd meg, hogy mi történt otthon. Akár minden szobába tehetsz egy mp3-mat. Ha van köztük valami, az 100% hogy kiderül ha mindketten ott vannak. Sajnos benne van a pakliban, hogy végig kell hallgatnod, ahogy együtt vannak, de legalább kiderül, és nem hülyít tovább.

Én ezt tenném.

2013. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan vagy féltékeny. És itt nem a bébiszitter a probléma, hanem a megrendült bizalmad a férjed iránt. Ha elküldöd, jön egy másik csinos lány. Vagy ha erre már nyitott a férjed, akkor bármikor és bárhol megismerkedhet csinos lánnyal, aki érdekelheti.
2013. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, a férjed enyhén szólva is érdekes...


De ne már, hogy ennyire ostoba, ennyire nyíltan csinálja. Nekem ez a fura. Ha tényleg ilyen lúzer, akkor nem lesz nehéz utána járni a dolgoknak, tán kibubik magától is.


Amúgy kérdezz rá kerek perec, nem kell hátulról mint a fodrász. Mondd meg neki, hogy idiótán viselkedik, lesz szíves befejezni.

2013. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
93%
férfiként írom, hogy apu ráharapott a csajra
2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, hogy állsz sex terén, de lehet, hogy a lány ezt a terhet is átvállalja. Nézd a dolog jobbik oldalát..
2013. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a férjed?
2013. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
87%
Állj a férjed elé és mondd neki, hogy a lány bevallott mindent.
2013. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
96%
Ez jó! De szerintem előbb a bébiszitternek mondd, hogy a férjed vallott be mindent. Egy fiatal lányt egyszerűbb megtörni.
2013. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is van ott valami...

Először is leváltanám a lányt, nem mintha ez segítene a kialakult helyzeten, de nézegesse az akinek 3 anyja van a férje által kiszemelt nőt a saját lakásában. Aztán leülnék a férjemmel, és nagyon komolyan elbeszélgetnék vele. Esetleg a babysitterrel is. Mégjobb, ha egyszerre kapod el a kettőt, úgy nehezebb hazudniuk.

2013. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!