Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan féltékeny ennyi miatt...

Jogosan féltékeny ennyi miatt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy kollégámat(aki nő) elviszem munkába, hiszen úgy is útba esik, megkért rá, ennyi a történet, nem akarok tőle semmit, szeretem a barátnőmet, nem csalnám meg soha, elmondtam ezt neki mivel mindig őszinte vagyok vele, és úgy kiborult, hogy beszélni sem akar velem, szerintem túlreagálja, ti mit gondoltok?
2012. okt. 4. 17:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Ha a te barátnődet vinné más munkába minden egyes nap, te picit se lennél féltékeny?
2012. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
22%
***jav: más férfi
2012. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ebben semmi sincs. A barátnőd kissé hisztis :)


34/N

2012. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Túlreagálja, főleg ha féltékeny típus. Nem az a gond, hogy hogy reagál, hanem az, hogy úgy oldja meg hogy hallgat. Kommunikáció nélkül nincs kapcsolat, csak ámítás.
2012. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tetszene,ha a barátnőmet más férfi vinné munkába minden nap, de én nem mindennap viszem, csak egyetlen nap.
2012. okt. 4. 18:01
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

Veled értek egyet.

És igen, duzzogással semmit nem lehet megoldani.

2012. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem az miért baj, ha minden nap viszi.

Én a kollégámmal egy városban lakom, a szomszéd városban dolgozunk. Ő autóval jár,így minden reggel összeszed és bevisz engem is.

Mi ebben a probléma, miért kell ezért hisztit csapni,akármelyik fél részéről is???

2012. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem zavarna. Ha a párom meg akarna csalni, nem kell hozzá az, hogy a kollégáját elvigye a munkahelyre. Tudom, hogy ha fordított lenne a helyzet, őt sem zavarná. Megbízunk egymásban.

Szóval szerintem túlreagálja barátnőd a helyzetet. Még az, hogy féltékeny, hagyján, azt meg lehet oldani, de hogy nem akar veled beszélni emiatt... Nem túl jó a problémamegoldó képessége, ha ez nem változik a jövőben, akkor nem hosszú életű kapcsolata (akár veled, akár később mással), kivéve akkor, ha talál magának egy olyan pasit, aki mindig mindenben enged.

2012. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is tulreagalja foleg ha hatso szandek nelkul teszed ezt akkor mi van ebben. Meg ha valamit terveznel es sem mondtad volna neki nem tudom miert kell ennyire feltekenynek lenni ez mar tulzas . 23N
2012. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%
A barátnőd átlája azokat a finom trükköket amit te most még nem, hogyan is tud egy nő nyeregbe kerülni a kiszemelt férfinál.
2012. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!