Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Udv, 16 eves fiu vagyok, szeretnek toletek tanacsot kerni mert mar teljesen ketsegbe estem.. Itthon allandoan all a bal, nincs olyan nap hogy valaki ne kiabalna, vagy anyam, vagy valamelyik testverem vagy apa.. Raadasul anyaeknak nagyon nincs penzuk ( tudom h mashol is nagy a szegenyseg, epp ezert kerek tanacsot) es mar nem tudom hogy mit tegyek.. Hideg van, faval futenek de mondanom se kell szrt se er, nem tudok tvzni mert nekem nincs a tobbi szobaba meg mindig van valaki, kaja nincs, mivel nincs penz igy kimozdulni se nagyon tudok max elmegyek unokatesomekhoz de szerintem pofatlansag azert a rokonokhoz jarkalni mert otthon epp nem tudok mit csinalni.. Most igy elso olvasasra furcsanak tunhetek, ez azert van mert kinomba mar nem tudom kinek panaszoljam el a banatomat.. Abbol all a napom h fekszem a sotet (hideg) szobamba, hallgatom a szomoru zeneket es azon gondolkozom tobbek kozott h anyamnak minek kellett engem megszulnie..

2013. dec. 22. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Haverokhoz, haverokkal is el lehet mászkálni.

Az önkormányzattól, jótékonysági szervezetektől lehet még kérni segítséget:kaját, tüzelőt stb.

Télire cuccoljatok összébb és akkor nem kell minden helységet annyira fűteni.

Az idén már nem, de januártól menj el diákmunkára, akkor te is egy kicsit bele tudsz adni a költségekbe.

Nézz körül min tudsz otthon te is jobban spórolni, és mit tudsz esetleg eladni a feleslegessé vált holmijaidból.

2013. dec. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsenek barataim..
2013. dec. 22. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor rajta, miért nincsenek barátaid? Nagyszülők?

És az összes többi dolog amit leírtam?

2013. dec. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!