Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámat, hogyan vegyem rá,...

Kata1996 kérdése:

Anyukámat, hogyan vegyem rá, hogy velünk töltse a szentestét?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk testvérek. Én vagyok a középső. 17éves vagyok a hugom 13om a nővérem pedig 19 éves. Anyuék már rég nincsenek együtt,anyunak van már lassacskán 2éve barátja. Nagyon jól megvannak,szeretik egymást stb. Nem él velünk. Apu valószínű csak átugrik délután valamikor,egy órára vagy esetleg kettő,de aztán megy a másik "családjához." Na anyu kitalálta,hogy a holnapi estét ő ott tölti a barátjánál.Szerintetek jogosan vagyok felháborodva..? Nagyon rosszul esik ez nekem. Szeretném,hogy legalább,ha az apu nem lehet velünk akkor legalább ő maradjon már itthon,de sajnos sehogy sem tudom rá venni,mert azt mondja,hogy én ne szljak bele,hogy ő mit csinál. Segítsetek! Hogyan vegyem rá?
2013. dec. 23. 17:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,erre nem lehet mit mondani!Én mint anya nem tudnék tükörbe nézni,ha ezt csinálnám!Szerintem mutasd meg neki az ide írt válaszokat!
2013. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok inkább semmit mert nem szeretnélek vele megbántani...
2013. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Pedig a hugival még saját készítésű ajándékot is csinálunk ma este.:) Mert ugye nekünk nincs miből vásárolni. ....
2013. dec. 23. 17:35
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is lesz, tegyetek meg mindent a testvéreiddel, hogy ne ilyen anya váljon belőletek.
2013. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De sajnos egyikőtök sem írta,hogy mégis mivel vehetném rá? Kérlek,hogy a kérdésemre válaszoljatok!
2013. dec. 23. 17:39
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen megoldásnak azt látom, ha látványosan meghívjátok anyukád barátját is, hogy töltse nálatok a karácsonyt. Ezzel együtt anyudról megvan a véleményem, de az most nem segítene rajtatok.
2013. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Hívjátok el a barátját is! :)
2013. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen,ezt már én is mondtam neki,de azt mondta,hogy okés akkor aztán megyek és ott alszok nála..
2013. dec. 23. 17:44
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú, hogy egy any ilyen alkalomra csak úgy elreppen a szeretteitől. A barátját máskor is bepótolhatja. Én azért az ajándékot odaadnám neki, hogy tudja, azért ragaszkodtok hozzá.
2013. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne akarjátok rávenni. Kiharcolhatnátok, hogy maradjon otthon, de akkor meg egész végig ingerült lenne, látni lehetne rajta, hogy baromira nincs kedve az egészhez, lehet, hogy cseszegetne is titeket emiatt.. ennél még az is jobb, ha a szüleitek nélkül ünnepeltek. nem?
2013. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!