Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozhatnám helyre anyum...

Hogy hozhatnám helyre anyum és a baratom közti kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve van baratom, nagyon szeretjuk egymast. De az utobbi idoben anyukam kibukott és nekem itthon mondta, hogy nem ilyen fiu valo hozzam, 17 evesen nem hogy élném az életem, nem kötném le magamat. Napokat sirtam ez miatt, nem is aludtam, 2,5kg lefogytam. Elmondtam a baratomnak, h anyu szerint nem illünk össze. Tudom hülye voltam, hogy elmondtam neki... Azota nem mer bejönni hozzam a barátom. Anyu is kérdezgeti hogy miért nem jön be. A baratom azt mondta, hogy mostmar hiaba viselkedne anyu ugy vele mint szokott, tudná h valojaban mit is gondol. Nagyon a szivere vette a dolgot. Anyunak is elmondtam, hogy tud rola a baratom, mit gondol. Ö persze engem leszidott hogy minek kellett elmondanom, ö mérgében mondott ilyet (de valojaban is igy gondolja, h nem illünk össze). Mostmar mindketten kerülik egymast, anyu sem bir mostmar a szemebe nezni, meg a baratom is csak köszönt ha talalkoznak. Ez miatt nem akarok szakitani vele, par honap mulva már 18 leszek, és nem akarom h ilyen dolgokban is a szüleim döntsenek, hogy kivel járhatok és kivel nem, és amugy is vigyazok magamra. Szerintetek mit tegyek, hogy hozhatnam rendbe a dolgokat? Nem akarom öt a szüleim miatt elvesziteni...ugy érzem hogy egymásra találtunk, de ezt az anyunak el sem merem mondani, nem tudom mit szolna...
2008. júl. 14. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az lenne a legjobb ha külön külön leülnél velük és elmondanád nekik az őszintét hogy te szereted mind 3 -at és egyiküket sem szeretnéd elveszteni a másik miatt.Ezután próbálj meg beszervezni egy közös programot , pl. hívd meg a barátod vacsira a szüleidhez hogy jobban megismerjék egymást.Itt bevágódhat a barátod anyukádnál és ha anyukádnál bevágódik akkor már a barátod is jobb szemmel fogja őt nézni.Lehet hogy a végén még "barátok is lesznek ".

Sok szerencsét remélem sikerül az akicó:)PUSZI

2008. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először szerintem anyukáddal beszélj. Faggasd ki, hogy miért mondott ilyet a barátodról, hogy nem illetek össze. Nagyon fontos, hogy őszintén beszéljetek erről. A barátoddal pedig ezután beszélj. Ha úgy érzed, megérett arra a kapcsolatotok, esetleg anyukádat is leültethetnéd egy beszélgetésre a barátoddal. Nem árt, ha maguk között is tisztázzák az esetleges félreértéseket.
2008. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!