Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos a szüleim 36 év házassá...

Sajnos a szüleim 36 év házasság után csúnyán mentek szét Édesanyámmal fél évig nem beszéltem. Most vettük fel a kapcsolatot. A testvéreim se beszélnek egymással! Édesapám eddig azt mondta hogy nyugodtan beszéljek vele, de most haragszik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Láttam a hozzászólásodat egy másik kérdésnél, és inkább ahhoz szólnék itt hozzá. Szerintem mindenkinek joga van azzal élni, akivel akar, és nem élni azzal, akivel nem boldog. Szerintem nagyon éretlen dolog volt részedről fél évig nem beszélni anyukáddal. Egy gyerek esetében ez érthető lenne, de felnőttként?

Az meg kb. apukád baja, hogy haragszik. Tisztára mint egy óvodás ő is...

Teljesen mindegy már, ki volt a "hibás", mindenkinek joga van változtatni az életén, ha boldogtalan. Egy kapcsolatért 2 ember együtt felelős, az, hogy szétmentek, nem kizárólag anyukád hibája volt, hanem apukádé is. És ha netán szerepet játszott egy harmadik is, akkor is csak anyukád és apukád a felelős.

Szerintem egy dolgot tehetsz, szeresd mindegyiküket, bocsáss meg mindegyiküknek, és ha haragszanak, hát egészségükre. Majd megenyhülnek.

2013. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!