Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen nagy felhajtá...

Miért kell ilyen nagy felhajtást csinálni barátom miatt?

Figyelt kérdés

Szüleim mindig azt hajtogatják, hogy barátom ügyvédnek készül, ez az utolsó éve az egyetemen, és ha végez és munkája is lesz, alig lesz rám ideje, így nem lesz tartós kapcsolatunk. Amikor meg azt mondtam, hogy tervezzük a gyereket, konkrétan feldühödtek és nem szívesen beszélnek velem.

22/L


2013. dec. 27. 19:30
 1/4 medve5 ***** válasza:

A szüleid nem csípik a pasidat!!!

És/vagy korainak tartják a gyerek vállalást.

2013. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak olcsó ürügy, hogy a szüleid mondhassanak valamit a párod ellen. Ha útburkoló lenne, akkor azt kifogásolnák, hogy nem tud majd eltartani. Jobbat nem tudtak kitalálni?
2013. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már több éve együtt vagytok a barátoddal, akkor lehet, hogy nem a szüleiddel kellene megbeszélni ezt a kérdést. Ami viszont biztos, hogy amig nem éltek együtt legalább pár hónapig, addig ne tervezzetek még gyermeket.


(biztos vannak kivételek, de én négy magyar ügyvédet ismerek, mind a négy lecserélte a feleségét egy huszonévesre, amikor 40-45 évesek lettek. És ismerek külföldi ügyvédeket, akik 90 évesen is az első feleségükkel élnek)

2013. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szüleid szűk látókörűek, nyilván nem tetszik nekik a barátod. Viszont!

Csak azt tanácsolnám szakmabeliként, hogy ne vállaljatok gyereket az ügyvédjelöltség alatt, kivéve ha kiemelkedő, biztos állása és fizetése van a barátodnak. Az ismeretségi körömben azt láttam, illetve én is azt tapasztaltam, hogy a jelöltek legtöbbször melóznak minimum napi 10 órát, sok helyen nevetséges fizetésért, ebből pedig nem lehet normálisan élni.

Tisztelet a kivételnek.

2013. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!