Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, akik nagyon jóban...

Csajok, akik nagyon jóban vannak az anyukájukkal! Mennyi mindent beszéltek meg vele a szexuális életetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez mindenkinél máshogy van

mi általában mindent megbeszélünk, de a szexuális életemet nem szoktam részletezni. max azt elmondom neki szűz vagyok-e

2009. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenről beszélünk sokat, kivétel a szex. Elmondtam miután lefeküdtem a barátommal de bővebben nem.
2009. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem elmondhatom, hogy full jóban vagyok anyukámmal, pedig már nem élünk együtt, felnőtt vagyok már (23 éves), de akármi érdekes dolog történik, ő az első, akit felhívok, mindent neki mesélek el elsőnek. És igen, tényleg mindent meg tudok vele beszélni. De azért a szexuális életemet nem szoktam neki taglalni, azzal tényleg úgy vagyok, hogy magánügy, az érintett két emberre tartozik csak. Erről max annyit beszélünk, hogy ha új pasi jön a képbe, akkor anyukám egy idő után rákérdez, hogy lefeküdtünk-e már, és akkor megmondom neki, hogy igen vagy nem, de amúgy ez nem szokott téma lenni. Hát hiszen én se beszélem meg vele az ő szexuális életét

Mondjuk az is tök jó lehet, ha valaki az anyukájával erről is tud beszélgetni teljesen felszabadultan, de nem hiányzik, hogy ez nálunk is így legyen, nekem ez így teljesen megfelel.

2009. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok....Sok mindent elmondok neki de ezt...még apukámnak se pedig vele mégjobban lehet dumálni mint anyával.
2009. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van olyanh nem akarok vmit elmondani,de mégis elmondom... Jól esik,h őszinte lehetek vele :)
2009. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi ugyanúgy megbeszéljük a szexet, mintha a barátnőmmel beszélném meg. Vettem már nekik pózos dobókockát is ajándékba :)

én 26, anyu 42

2009. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi is elég lazán kezeljük a kérdést,de szerintem ez korhoz köthető. Anyum 20 évesen szült,szóval fiatal anyuka,de látom az utolsó válaszadóé még fiatalabb,16 évesen :O Uhh
2009. nov. 27. 18:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem voltam tervezett gyerek XD
2009. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fiatal az anyukám. 16 év van közöttünk. A sex tabu gyerek és szülő között. Mármint a sajá szexuális életed. Szexről általában lehet beszélni és szoktunk is. De az hogy én kivel mit csinálok csak rám taratozik. Nem az anyámra és nem a barátnőkre. 30 éves anyuka
2009. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En is varatlan poronty voltam, 17 eves szult meg edesanyam, most 13 vagyok

Mindent megbeszelek vele meg szex teren is bar nincs sok minden

Sokszor vizsgalgatja a puncimat minden oke-e es en is nezegetem az ovet neki milyen van

(Egyedul elunk apa nelkul)

2015. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!