Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már ezt a nyomást...

Nem bírom már ezt a nyomást és el akarok költözni jó messzire mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 honappal ezelőtt töltöttem be a 18-ik élet évemet és alig vártam. Nálam a családban szinte mindennnap és majdnem egész nap másból sem tellik az élet csak ordibálásból egrecéloztatásból és szapulásból bármi rossz történik én vagyok a hibás érte

Akármit csinálok itthon (házimunka stb:.) SOHA egy kedves szóval nem dicsérnek meg mindíg belekötnek és bántó dolgokat mondanak nekem pl: (Több esze van egy tyúknak mint neked vagy , pl legszívesebben lepuffantanálak egy sörétespuskával alkoholista f**sz)nem iszok alkoholt amúgy



Gimnáziumban tanulok napi 7-8 óra mellet 4-es átlaggal szeretném zárni a tanévet de nem tudom pont a fentiek miatt. Erősségem a német nyelv és az informatika tantárgyak olyannnyira hogy jeles vagyok belőlük

tudnátok segíteni hogy mit tegyek mert fizikailag kikészülök és tönre teszem magam teljesen

ettől magas már a vérnyomásom is és már a cukorszintem sem az igazi nem tagadom

karácsony az nem is volt nekem karácsony minden volt csak nem ünnep és nyugalom

:'((


VILÁGGÁ AKAROK MENNI és haza sem akarok jönni :(


Szeretném ha lenne több megoldás is a problémámra

segítsetek nagyon kérem!

Köszönöm előre is



2013. dec. 27. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Menj kollégiumba más megoldás nincs azt talán kitudod spórolni.
2013. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló dolog jutott eszembe. Ha 18 vagy feltételezem h most fogsz érettségizni, utána tanulj tovább. Egyetem, másik város, ritkán kell csak hazamenni.

A rossz hír h az eléggé sokára lesz szeptember.

2013. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik felén laksz az országnak? Angolul tudsz valamennyire?
2013. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress nyárra diákmunka pozíciót, ha csak lehet osztrák vagy német cégnél! Menj és soha ne nézz vissza. Munka mellett végezd el az egyetemet, sokan megcsinálták, kemény de nem lehetetlen. Üdv Kanadából.
2013. dec. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"egrecíroztatás" a szó, amit kerestél.


Ha jól megy az informatika és a német akkor próbálj meg bejutni egy távoli egyetemre egy másik városba informatika szakra kollégiumba. Mellette keresel valami diákmelót, hogy ne nagyon kelljen hazajárni. Esetleg Bécsbe járni egyetemre, ott ingyenes a felsőoktatás, csak sajnos a bentlakás nem egyszerű, de van még időd, próbálj valami szociális juttatást intézni pl. kollégiumra.

2013. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy Százhalombattán lakok

nekem a költözésről az volt az első hogy elvégzem a gimit és Bécsbe költözök elkezdek dolgozni egyetem mellett sokkal jobb lesz szerintem..

2013. dec. 28. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Menj egyetemre és legyél kolis, meg vedd igénybe az összes létező szoctámot.
2013. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LeonBlack ***** válasza:
65%
Nagykorú vagy, ezeket a féreg patkányokat hagy ott a fenébe! Német nyelvterületen helyezkedj el, a legegyszerűbb gyári munkával is többet fogsz keresni, mint a patkányok, akik most lenéznek! A nyelvtudás a legfontosabb!!! A házimunkát NE végezd el, az a szülők dolga. Hagy szokjanak hozzá, hogy nem leszel egy életen át a csicskájuk!
2014. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!