Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, feleségek ti mivel...

Anyukák, feleségek ti mivel töltitek a napotokat, ha egyedül vagytok otthon?

Figyelt kérdés
1 hónapja költöztünk össze a párommal, eddig pörögtek az események, meló, jött a karácsony stb... most viszont 14 hetes kismamaként itthon unatkozok egyedül. Annyira rossz, mert eddig mindig vagy anyummal, vagy hugommal, vagy párommal voltam otthon, valaki mindig volt mellettem. Most hogy elköltöztünk nem tudok mit kezdeni magammal. Tegnap már a házimunkát megcsináltam, a kaját már feltettem azzal nincs dolog, süti rohadásig maradt sütni nem állok neki. Tv-ni, filmezni, olvasni napközben nem szeretek mert elalszok mindig rajta...A lakás pici sok dolog nincs vele, alig várom már, hogy lehessen menni dolgozni. Már előre félek, hogy szülés előtt ha nem tudok majd dolgozni mit fogok abba az 1-2 hónapban csinálni. Nem is értem így visszagondolva mikor anyum azzal vagdalózott, hogy ő egész délelőtt főzött stb...hát nem tudom.. 8kor feltettem a levest az fő magától, hurka kolbász sütőbe az is sül magától..én meg szét unom az agyam.. Szóval ti mit csináltok ha éppen senki nincs otthon?
2013. dec. 29. 11:24
1 2
 11/12 Frigg ***** válasza:

Én is kreatívkodok :) Rajzolok, ékszereket gyártok süthető gyurmából, (mű)rasztát készítek, olvasok, filmezek, finnül/svédül tanulok, átpakolom a ruhákat, elvégzem a házimunkát, kagylókra festegetek, írok.. szóval lényegében szinte mindent. szerencsére nagyon sok minden érdekel, így viszonylag könnyen le tudom kötni magam :)


23/N

2013. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ismerd meg a számítógépes játékok varázslatos világát :D Esetleg eddzél, ha úgy van.
2015. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!