Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak az apámnak? Idén...

Mit adjak az apámnak? Idén nem költök rá pénz (sokat) hisz szűkében vagyok. Valami olyan kéne amit a barátnőjével közösen kapnak.

Figyelt kérdés

FONTOS! Eddig még csak meg sem játszotta soha hogy bármelyik ajándékomat értékelné, mindegyik hányódik valahol és pakolás közben bukkanok rá, úgyhogy mivel pénzszűkében vagyok nem költök rá, inkább valami jelképeset kap, úgysem lesz se az olcsónak se a drágának becsülete.

Süti nem jó, mert nem szereti. Tavaly egy rétest kapott amit teljesen én csináltam, még a tésztáját is, de azt se ette meg. Biztos nem ízlett neki, pedig ezt az egy sütit elvileg szereti.

Kapott már tollat, méghozzá jópofát, retro vetkőzőnő tollat, mobiltartót és szivart többször is. Szerti még a bort, de azt szinte mindennap vesz, szóval az nem egy kuriózum nála, leszámítva a drága, ami meg ugyaebár anyagi helyzetem miatt kilőve.

Van most egy barátnője, neki mindegy szerintem mit kap, már ha látja hogy gondoltam rá annyi elég neki.

Nagyon személyes se legyen. Arra apám nem vevő, a nőt meg nem ismerem eléggé még.


2009. nov. 27. 20:11
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
18/L vagyok
2009. nov. 27. 20:12
 2/21 anonim ***** válasza:
Masszíroztatás gyógymasszőrnél vagy thai esetleg, színházjegy. Nem baj, ha húzza a száját, bár nagyon faragatlan dolog tőle.
2009. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A nem sok pénz alatt pár száz forintot értettem.
2009. nov. 27. 20:47
 4/21 anonim válasza:

A férfiak általában örülnek a barkácsolós dolgoknak. Valami kis olcsó, praktikus szerelőcucc lehet, hogy jó lenne.

Vagy mondjuk egy kulcstartó, ami fém és a kocsija márkája van benne.

2009. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
vagy egy bőr övet vegyél
2009. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Egyszerű tárgy kell, de a hozzáfűzött komment adja meg az értékét.


Vegyél egy malacperselyt !

Abba a szokásos fityegő kiskönyvecskébe pedig beleírni, hogy: Új élethez új malac ! Vagy valami frappáns egyéb szöveget kitalálsz. Szerintem mindketten örülnének annak, ha azt érzik, hogy Te drukkolsz a kapcsolatukért...

2009. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy használja is, akkor szerintem vegyél neki egy szép inget vagy pólót. De ezek, a tusfürdő, dezodor, parfüm csomagok is ideális ajándékok szerintem, és 1-2 ezer forintból megvan ;)
2009. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Lofaxt esti fenyben.
2009. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem azért de sztem téged az apád nem bír...


Uh ha a csillagot hoznád le neki az égről azt is lexarná...


Mind 1 mit adsz neki, nem fog kelleni neki mert tőled van..


Az én faterom is ilyen volt...

2009. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Az enyém is... :))
2009. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!