Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év élettársi viszony után...

10 év élettársi viszony után ezt mondja a párom szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt mondta ha házasok lennénk minden én örökölnék utána.De mivel csak élettárs vagyok semmit nem hagy rám milyen jogon.

Mondtam neki ne a papír miatt hagyj valakire valamit mert a jog azt mondja hanem mert te úgy érzed.Erre azt mondta így is sokat kapott már a rokonaitól mert nekem egy két dolgot adott mondván mire fel kapom én ezeket.

Ha rám hagyna valamit a családja mérges lenne és inkább nem akar vitát mert úgy sem értenék meg milyen jogot örökölne egy élettárs mikor ott vannak ők mint rokonok.

Úgy érzem csak kihasznál.Mindig visszavág,hogy nekem semmi szavazati jogom nincs nem vagyok a felesége.Ha az lenne más lenne de nem vagyok.


Mondtam neki ne törődjön azzal ki mit mond csinálja azt amit akar.De fél.Mert piszkálják.Azt mondta ha összeházasodnák azért is "kapna".

Így ha vele valami lenne semmit nem kapnék ezt megmondta.Mondván van nekem lakásom.Mit akarok még.Ne vegyem el a törvényes örököseitől a vagyont ami nekik jogosan jár.10 év után ha nem is családtagjaként tekint rám ami fura de jó,mégis mennyire normális,hogy így áll ehhez?

Más akik ennyi éve együtt vannak és nincs gyerek,hogy van ez?


2013. dec. 31. 13:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%

Hű de semmibe vesz téged ez az ember.

Szavad nincs, mert élettárs vagy, de el nem vesz, mert-miért is??? Mi az, hogy kapna?

2013. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán miért éltek ti együtt?
2013. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy here, nem férfi. Én már a helyedben háromszor kidobtam volna.
2013. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%

Ja, és:

"Azt mondta ha összeházasodnák azért is "kapna". "


Ez a nap vicce.

Hogy válaszoljak is rendesen: engem ennyi idő után is tisztel és megbecsül a párom.

2013. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Amióta együtt vagyunk piszkálják mondván csak a pénzért vagyok vele és,hogy járjon nyitott szemmel.Szóval próbálnak rosszakat mondani rólam csak,hogy nehogy adjon nekem valamit ami az övéké lesz.

Mikor megcsináltuk az élettársi papírt jó pár éve ki voltak akadva,hogy hogy miért csináltuk,ezzel semmi nem változik mert jó nagy hülye a párom,hogy minden hülyeségbe bele megy.És,hogy jól teszi,hogy nem nősül már meg minek az nem oszt szoroz a papír.


Szeretem őt de látom,hogy befolyásolható és nem úgy tesz ahogy akar.Azt mondta minek vitázzon velük nem szereti a vitát.


Mondtam neki amit ez idő alatt közösen vettünk azt elviszem mert nekem jár mivel élettárasak vagyunk.Azt mondta ne vegyem el az örököktől amit őket illet meg függetlenül attól,hogy nekem járna elvileg.(bútor,kocsi) és jobb a békesség miért akarok majd velük veszekedni esetleg perre menni,hagyjak itt mindent mert az az Ő örökségük lesz.

2013. dec. 31. 14:06
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem élnék vele, az biztos.

Fél a rokonoktól? Ugyan már! HA szeretne, elvenne feleségül, és nem dumálna hülyeségeket.

Nem néz Téged semmibe, ezek csak kifogások, nyafogások.

Jobb lesz, ha előkeresed a bőröndödet, és hagyod ezt az önzőt a rokonoknak.

Majd találsz egy olyat, aki méltó lesz Hozzád. Kívánom, hogy így legyen!

2013. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%
Mar többször feltetted ezt a kérdést. Mindig ugyanazokat a válaszokat kapod. Nem unod még?
2013. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Akkor mégis fon tos az a "papir".Hány éves a pasi, hogy már ezen zajlik közöttetek a vita?
2013. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
55 éves
2013. dec. 31. 14:22
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Meg tudsz egyedül élni?? Ha igen akkor ennek a kapcsolatnak jobb véget vetni, a vak is lássa hogy ki használ téged. Amit közösen vettetek az miért járna a rokonoknak?


Édesanyámék 25 éve, bátyámnak 7 éve van élettársa de ilyen nem is fordul elő.

2013. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!