Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik a családdal szilveszterezn...

Kik a családdal szilvesztereznek otthon, ti ki öltöztök?

Figyelt kérdés
korod nemed?
2013. dec. 31. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

dehogy, minek, ketten vagyunk anyámmal

majdnem 15, f

2013. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Fiatal felnőttként előfordult, hogy otthon szilvesztereztünk a családdal tágabb értelemben véve - nagynénik, nagybácsik, unokatesók is ott voltak. Természetesen kiöltöztünk, nálunk ez alapvető, ahogy minden családi összejövetelen.


De pl. Karácsonykor a kis család is kiöltözik, ha erre vagy kíváncsi (tehát szülők gyerekek csak).

2013. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Persze, este 7-kor fürdés után átveszem a pizsamámat.:D


19/L

2013. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Az túlzás, de ünnepekkor mindig kicsit többet szépítkezek, frissen mosom a hajam a stb. És van ünnepi "szerelésünk" is a vőlegényemmel, színes csíkos zokni, piros egyen pulóverek, nekem cuki harisnya, hogy "karácsonyi manós" külsőnk legyen :D A család többi tagja konkrétan leszarja az ilyesmit, de legalább mi vagyunk a legszebbek :)

25/N

2013. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Sohasem volt "divat" kiöltözni nálunk. Ha már pihenés, ünnep, család, akkor ne kelljen feszengeni egy olyan ruhában amihez igazán senkinek semmi kedve.
2013. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem, ketten vagyunk a párommal. 22L
2013. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
A férjemmel 2-en vagyunk, most minek csipjem ki magam, amugy is mérges vagyok, hogy nem tudunk menni sehova sem!
2013. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
én akkor se csíptem ki magam, mikor nem maradtam itthon, egyszerűen, nem olyan volt a társaság. rocker társaság volt, sima póló, farmer volt az öltözetem, semmi extra. most szűk baráti körbe megyek, lakásba, szóval megint nem fogok kiöltözni, normál utcai ruhában megyek, mint ahogy a városba is elmennék.
2013. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
2 en vagyunk a párommal, jelenleg bugyiban és egy poloban fekszem a tv elött. Szerintem ez 12 elött sem fog változni, bár ha kimegyünk az utcára megnézni a tüzijátékot, akkor veszek fel valami meleget.
2013. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Gondoltam rá, főleg hogy karácsonyra nagyon szép ruhákat kaptam és még alkalmam sem volt hogy felvegyem, de valószínűleg nem várom meg az éjfélt, úgyhogy elvetettem az ötletet...
2013. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!