Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok akik otthon szilvesztere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik otthon szilvesztereznek, mit csináltok este?

Figyelt kérdés
A barátom nem akar menni sehova, így belementem hogy akkor nála alszok és maradjunk otthon. Lehet hogy meg fogom bánni mert már nagyon régen nem mentem sehova és a vizsgák meg a tanulni valók miatt ezután se nagyon fogok.Nélküle viszont nem akarok szilveszterezni. A lényeg viszont az, hogy mit csináljunk este amitől legalább nem unatkoznánk?Már előre látom a sok hülye kabarét a tvben.. na azt el akarom kerülni.Nem egy- két hónapja vagyunk együtt, úgyhogy azok kíméljenek akik kb olyan válaszokat adnak ami a szexnél ki is merült.20/L Köszi!:D
2011. dec. 28. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nagy tűzijáték lesz!
2011. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Szex!!! :D:D:DDD


AMúgy pedig, hívjatok át pár ismerős, igyatok egy kicsit. Dumálgassatok esetleg társasozzatok... Szerezzetek be tüzijátékot aztán durrogtassatok.

Esetleg ha van vizipipa, durrantsatok be egyet :D


21F

2011. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
F.sza!Ettől nem lettem okosabb, de köszönöm hogy ezt megírtad!:D
2011. dec. 28. 22:42
 4/11 A kérdező kommentje:
2.Köszi!A szex ki sem maradhatott volna :D további ötletek?
2011. dec. 28. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
mi be szoktunk tépni utána análisan kielégitjük egymást :$
2011. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Minden szilveszterkor?:O azigen!
2011. dec. 28. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
nemcsak szilveszterkor :$
2011. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Mi 2 közös baráttal töltjük az estét, társasozunk, beszélgetünk.

Ha kettesben lennénk, szerintem főznénk közösen vmi finom vacsit, filmet néznénk, vennénk egy nagy fürdőt, romantikáznánk... Mivel amúgy év közben ritkán jut idő ilyesmire, így örülnénk, hogy most többet lehetünk együtt kettesben. :)

És bárhogy is lenne, éjfél utána szex! ;)

21/L

2011. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
73%
Szija. Nekem úgyvolt hogy a párom nem is velem szilveszterezik, majd tegnap este baleset érte nem komoly annyira, de rájött hogy amikor hívtak engem hajnali fél2kor már ott is ültem vele a kocsiba hátul..és fogtam a szétnyílt vérző fejét. majd azt mondta,velem szeretne lenni :)) Mi is otthon leszünk nem is iszunk,csak szexelünk,és élvezzük,hogy 2011-ből 2012-be csapódunk .. ez boldogan zárja az évet,és nyitja a következőt:)
2011. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Mi is együtt szilveszterezünk, de nem tudom hová menjünk szóval a program amit kitaláltam: Romantikus vacsora nálam(én főzök persze), utána fel a várba pezsgőzni, aztán addigra beszervezek valami bulit, lötyögünk kicsit, utána megyünk haza és kezdődhet a party:D Remélem tetszik majd neki, de ha nem akkor meg így járt :D
2011. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!