Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok. Szerintete...

Depressziós vagyok. Szerintetek feleségül vesz így is valaki? Szerintem senki sem akar egy ekkora terhet magára vállalni egy egész életre.

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 19:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
64%
Jól gondolod... Menj el pszichológushoz!
2009. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
67%

még barátod sincs, de már az esküvőn aggódsz.


előbb a depresszióból szállj ki.

2009. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Varjunk egy percet!

Kifejtened ezt bovebben?

Hany eves vagy?Van mar valakid?

Nem lehet h nem depresszios vagy hanem csak eleged lett egy kicsit mindenbol?

Munkahelyi vagy maganeleti problemaid vannak?

Ne haragudj de kicsit irnal magadrol?

Ezen az oldalon kiirhatod ami bant teged.

Fel a fejjel!

2009. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
mintha az olyan könnyű lenne nagyokosok
2009. nov. 28. 19:46
 5/66 anonim ***** válasza:
53%
Ez a legnagyobb problemad???:o
2009. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
57%
Első vagyok, te meg egy arrogáns p*csa, úgyhogy inkább nem is segítek, pedig akartam. :D Én is depressziós voltam három és fél évig...
2009. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
76%

A depresszió elég gyorsan gyógyítható a legtöbb esetben. A legnehezebb rész eljutni a doktorig. Hidd el! Csak nem akarsz egész életedben depresszióban szenvedni?!

Szépen szeded a gyóccert, s mehetsz is vőlegényt keresni. Mire eljegyez, már gyógyult leszel! Hidd el!


Egy valaha depressziós menyasszony

2009. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem írod le mi a baj? Talán akkor kapsz olyan választ is ami segíthet.
2009. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
10 éve vagyok depressziós, és volt 3x-i nekifutásom pszichológusnál...de mindig volt vmi amiatt abba kellett hagynom. Most külföldön vagyok, és nincs lehetőségem-az idegen nyelv miatt- eljárni, meg nehézkes is, kis városban vagyok itt nincs is lehetőség, stb. Valószinűleg ezért lépnek le a pasik is, mert érzik, h nagyon nincs rendben nálam valami. Sajnos minden egyes ilyen fuccsba ment kapcsolat csak még mélyebbre taszít, és így már eleve kudarcra ítéltetett a következő...25 éves vagyok. 8 pasin vagyok túl. A legutóbbi 1 hét után lelépett. Azóta sem keres. Egyre jobb.
2009. nov. 28. 19:55
 10/66 anonim ***** válasza:
71%
A depresszió gyógyítható.
2009. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!