Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvéremék mindenkinek azt...

Testvéremék mindenkinek azt hazudták, hogy nem lehet több gyerekük, mert ők nem akarnak többet és így nem fogjuk piszkálni őket. Normálisak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 09:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

10 évvel ezelőtt még én is azt mondtam, hogy legalább három gyereket szeretnék. Öt(!) éve próbálkozunk, hogy sikerüljön a baba, most harminc évesen már ott tartok, hogy én lennék a legboldogabb, ha legalább egy összejönne.

Szóval Te csak ne dobálózz azzal, hogy te majd hány gyereket szülsz!

2014. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Az is te vagy, akinek a testvére megunta, hogy folyton lehúzza pénzzel, és felháborító módon nem adja neki tovább a fizetését?

Mert a stílusod egy az egyben ugyanaz.

Igen, úgy tűnik, a családodban egyedül a testvéredék normálisak. Sajnálom őket, amiért ilyen minden MAGÁNÜGYBE beleszóló, "csakazértis" mindent jobban tudó rokonaik vannak, mint ti.

2014. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen normálisak, mert hiába vagy a tesója nincs beleszólásod az ő életébe. Vedd tudomásul, hogy ez nem a te dolgod. Egyébként hogy képzelted, te majd eldöntöd, hogy hány gyerekük legyen, ők meg nevelik meg eltartják őket?

Megáll az eszem az ilyen emberek láttán. Sajnálom a tesódékat, hogy hazudniuk kell, mert nem hagyjátok békén élni őket.

2014. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyke vagyok, és nem istencsapása. Miért jobb az, ha van testvérem, de sosem mehetek nyaralni, moziba, vagy akár csak egy gyorsétterembe, folyton megy otthon a veszekedés a pénz miatt, mert a szüleimnek csak egy gyerekre volt pénzük még is többet vállatak?

Én is egy gyereket szeretnék, de annak tudjak megadni mindent amire szüksége van, mert tudod, a szeretetből nem lesz téli ruhája, meg étel a tányérján.

2014. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hazudnék neked, hanem elküldenélek a p*csába:). Bírom az ilyen gyökereket, akik beleugatnak más dolgába. Csinálja azt, amit te akarsz, mert neked épp ez a dilid, de a kötelezettségeket, következményeket már ő vállalja. Te fogsz havi szinten több 10000 forintot arra a gyerekre költeni? Te fogod rááldozni minden idődet? Ha nem, akkor jobb, ha csöndben maradsz.
2014. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyke vagyok, és úgy érzem, hogy egy ilyen testvér mint te elég isten csapása lenne nekem. Sajnos a környezetemben rengeteg ember van, akinek van testvére de évek óta szóba sem állnak egymással, vagy előre félnek a karácsonytól, mert akkor találkozni kell velük, és utálják egymást. Ezért jó ha testvéred van???? Annyira sok ilyet látok.

Én egyke vagyok, és tudom, hogy anyuék így is mennyi anyagi gonddal megküzdöttek, mire végeztem a suliban, mire felneveltek. Még 1-2 gyerek nem ment volna már. Sok felelőtlen ember van, aki arra hivatkozva, hogy a gyerek mekkora áldás bevállal többet, aztán hó végén már zsíros kenyérre sem futja. Ez jó? Csak újratermelik a szegénységet.


Neked meg még gyereked sincs, mit tudod, hogy mennyi elfoglaltság, idő, energia és pénz egy gyereket felnevelni, pláne még többet. Hányszor éjszakázik az ember a kicsi ágya mellett, mert beteg, lázas, mert nem hagyod ott, mert rosszat álmodik, és akkor nyugodt ha érzi a jelenléted és még sorolhatnám.

Nem tudsz te semmit, csak belepofázol más életébe. Vedd tudomásul, a tesód felnőtt, saját élete, és kis családja van. Nőj fel te is!


Egyébként honnan tudod, hogy nem történt valami a szüléskor, később ami miatt nem lehet tényleg gyerekük? Ott voltál? Éjszakánként tartod nekik a gyertyát?


Szégyeldd magad!

2014. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

"A testvér a legnagyobb ajándék, amit a szülő adhat a gyerekének."


A testvért is magadnak szülöd. Mert ebből kb. az jön le, hogy azért, hogy lefoglalják egymást.

2014. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Én egyke vagyok. Örülök neki, hogy miér? Anya évek óta keres állást kettő egyetemmel, apa meg havi 100ezret keres. Így is alig jövünk ki, nyaralni se voltunk soha 16 év alatt. Szerinted tudnánk vállalni egy kis tesót? Vagy hely hiány, időarányos, esetleg betegség tartja vissza őket még egy gyerek vállalásától? Esetleg más ok? Vagy úgy érzik egy is sok, talán képtelenek lennének kettővel bírni? Talán attól félnenének egyiket jobban fogják szeretni?
2014. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megértem őket. "A testvér a legnagyobb ajándék". Főleg, ha olyan, mint te. :D
2014. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy éppen az ilyen testvér miatt, mint te, nem akarnak több gyereket a tesódék:-)
2014. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!