Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvéremék mindenkinek azt...

Testvéremék mindenkinek azt hazudták, hogy nem lehet több gyerekük, mert ők nem akarnak többet és így nem fogjuk piszkálni őket. Normálisak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 09:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem őket! Lehet tele lett a hócipőjük azzal, hogy minden rokon a gyerek-témával cseszteti őket. Amúgy sosem értettem, miért jó másokat ezzel a témával zrikálni. Lehet ha engem is ezzel találnának meg úton-útfélen, én is bepipulnék és ezt mondanám.

Meg tudom őket érteni.


28N

2014. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
93%
22-essel egyetértek, te tuti ugyanaz a kérdező vagy!
2014. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igazad van!

Nagyon csúnya dolog hazudni főleg egy ilyan dolgot.

Sokan nem tudják hogy van olyan hogy család ahol összetartás van és ahol igenis megbeszélik a magándolgokat.

Ha nem akarnak gyereket mondják azt és vállalják a következményeket,itt pl.azt hogy a család viszont szeretne unokát és ezt meg is mondják...

Lehet lepontozni:))

2014. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te em vagy normális. nem voltál még egyke, nem tudhatod, hogy mennyire szívás-e vagy nem. Én pl. boldogan lennék egyke, és te is az lennél, ha a sors az én kedves drágalátos öcsémet ajándékozta volna neked. Legjobb barátnőm meg egyke, és nem hiányzott neki a testvér, mert jól szocializált gyerek volt. Jössz itt a demagóg "én jobban tudom" dumáddal a tesódéknak, minden rokonotok full erőszakos, nem értitek meg az álláspontjukat, vagy még fontosabb, nem fogadjátok el a döntésüket (normális esetben így történne... tesó mondja: nem akarok több gyereket. Ti: befogjátok a pofátokat, és nem kommentáljátok, mert ez az ő döntésük). Ezek után mit csináljanak, hogy ne b.ogassátok őket tovább? Fejenállva tangóharmonikázzanak?

Nem vagyok hazugságpárti, de ilyen fafejű embereknél, mint a ti famíliátok egyes tagjai, néha csak ez segít, mert amúgy sem fognák fel, hogy hol van az a pont, ahol nem kellene a maguk hülyeségét szajkózni.

2014. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!