Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után költöztetek...

Mennyi idő után költöztetek össze párotokkal, és hogyan oldottátok meg? Hogy tudtok élni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 21:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
mi 3 éve voltunk egyutt, az eskuvo után koltoztunk ossze, egyelore bérlakásba. a férjem ekkor már dolgozott pár éve, én 2 honapja. kozben a fosuli alatt laktunk egyutt fél évet, de akkor még szuleim koltségére voltam. másfél év után megszuletett a kisfiunk, míg otthon voltam, anyagilag elég huzos idoszak volt...most ujra dolgozom, és picit kozelebb kerultunk a saját lakáshoz:)
2009. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
előző vagyok: 22 évesek vagyunk mindketten, de szerintem nem volt korai. volt már pár kapcsolatom, azok közül egyikkel sem laktam együtt.
2009. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi gyakorlatilag a kezdetektől együtt laktunk, mert a főiskolán a kollégiumban ismertem meg. Mivel ő két évvel fölöttem járt, így amikor ő végzett albérletbe költöztünk együtt, csak ketten. Ez körülbelül 1 év volt a megismerkedésünktől számítva. Azóta újabb 4 év eltelt, két éve össze is házasodtunk. Azt hiszem kijelenthetem, hogy nagyon jól tudunk együttélni. Valahogy úgy mint a borsó meg a héja.
2009. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap után én költöztem az Ő szülői házába,anyóssal lakunk,és nagyon jól tudunk élni :)
2009. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
első barátom másfél év után költözött hozzánk (a szüleimmel). jelenlegi barátomhoz egy hónap után költöztem
2009. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg ilyenről nem tudok beszámolni, csak az általános szabályomat tudom ismertetni ezzel kapcsolatban. Összeköltözésnél nálam alap, hogy fél évnek el kell telnie. Egyszer elkövettem ezt a pár hét/egy hónap után összeköltözés dolgot, meg is lett az eredménye. Többet nem fogom.
2009. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
86%

22.39-nek.

Én írtam 22.20-kor,hogy 1 hónap után mentünk albérletbe.Jelenleg 9 éves kapcsolatunk van,és külföldön élünk..Én amikor összeköltöztünk 28 éves voltam,és nem az számít,hogy kivel mikor költözöl össze,hanem az,hogy a hónapok,évek alatt mennyire tudja két ember megismerni egymást,és kitartani egymás mellett jóban-rosszban..

A volt férjemmel 5 év együtt járás után költöztünk össze,egészen pontosan az esküvő után..6 évig bírtuk majd elváltunk...A mostani párommal hamar bele vágtam a közös életbe,de nem bántam meg,hisz hamarosan összeházasodunk...

Gondolom most fog jönni a lepontozás ha elárulom,hogy idősebb is vagyok nő létemre(persze nem külsőleg,mert elég fiatalos vagyok a 37 évemhez képest)...

37/N és 30/F

2009. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

utolso valaszadonak. nem vagy oreg. Koztem es a parom kozott 4 ev korkulonbseg van, en vagyok az idosebb. Mi 8 honap utan kotloztunk ossze csupan azert mert tesomek az en hazamban laktak. nem reg szuletett egy gyonyoru kislanyunk es boldogok vagyunk. nem az ido szamit es nem az h ki hany eves, hanem az h ket ember mennyire tud egyutt elni, elviselni egymas hulyeseget hisz senki sem tokeletes. volt nekem kapcsim ahol 7 evet jartam az illetovel es nem lett belole semmi, es o volt 5 evvel idosebb csupan azert mert nem volt kepes onallo eletete kezdeni velem mert nem erett meg ra. volt meg egy kpacsim ahol a srac volt 4 evvel idosebb, megsem volt erett csaladalapitasra es egyutt elesre.

35 eves L

2009. nov. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

22:39

Tegnap 22:03-kor írtam. Kicsit összekeverted a válaszokat. Semmi gond nincs a hozzáállásoddal, hiszen még csak húszéves vagy. Amikor én összeköltöztem négy hónap után a barátommal, akkor már 25 éves voltam.

Természetes, hogy minél fiatalabb az ember, annál hosszabb idő kell, hogy idáig jusson. Hiszen még nem akarja ennyire lekötni magát, nincs is annyi tapasztalata, hogy hamarabb kiismerjen másokat.

2009. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után, bár már előtte is majdnem minden éjszaka ott voltam náluk. Úgy költöztünk össze, hogy sikerült vennem egy lakást és odaköltözött. Azóta már más lakásban lakunk, amit együtt vettünk és másfél éves a kislányunk.
2009. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!