Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után költöztetek...

Mennyi idő után költöztetek össze párotokkal, és hogyan oldottátok meg? Hogy tudtok élni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 21:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok, több mint 3 éve vagyok a barátommal és 2 hónapja költöztünk "össze", sajna csak albérletbe, amit nagyrészt a szüleink fizetnek, mivel még egyetemre járunk. Jól megvagyunk, előtte 1 évig minden nap egymásnál aludtunk, de ez most sokkal jobb, mert nem zavar senki.
2009. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi három hét után már mindig együtt aludtunk. 2 évig hol az ő anyukájáéknál, hol az enyémeknél laktunk. Egy éve pedig kész lett a közös házunk, és azóta rendesen együtt is lakunk. Nekünk nem okozott semmilyen problémát. Azért is mertünk belevágni az építkezésbe, mert már előtte 2 évig gyakoroltuk a dolgot. Az elejétől kezdve közös kasszán is vagyunk.
2009. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

tegnap 22:39es:

"viszont akik otthon laknak (akarcsak a valaszadok tobbsege) fel nem tudom fogni hogy "eloskodik" par het utan a masik csaladjan, mivel gondolom fizetni nem fizet semmit a szamlakba, kajaba, stb."

nem fogod elhinni, de igen, nálunk ez így működik, hogy belead kajába, rezsibe, mindenbe, szóval amíg nem látsz tényleg bele más tárcájába, jó lenne ha nem vonnál le következtetéseket a semmiből... kösz, 2. voltam.

2009. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk ez az ottalavásos dolog nem működött,mert az én szüleim nem engedték.3 év után elegünk lett ebből az állapotból és albérletbe mentünk.6 éve ott is élünk.Remélem már nem soikáig.

26/N

2009. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
és miből van erre pénzetek? szóval nagyon sokan írjátok, hogy igen albérlet, vagy közös lakás.. van akinek szülők tartják fent. hát mi közepesen élünk, nem vagyunk szegények, de gazdagok sem, mégsem tudnának fenntartani szüleim egy lakást számomra.
2009. nov. 30. 17:15
 26/29 anonim ***** válasza:
Mi 4 év után, esküvő után költöztünk össze a saját lakásunkba. Addigra sikerült annyi pénzt összegyűjteni, h tudtunk venni lakást és fenn tudtuk tartani magunkat az első perctől fogva. Akkor voltam én 23 (még tanultam), a férjem 26.
2009. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
anyukám szerencsére jól keres, és többféle jövedelemforrásunk is van. (nem behajtás, meg uzsora :)
2009. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

3. voltam.

Úgy tudtuk fenntartani az albérletet, hogy mindketten kerestünk. Egy egyszobás lakásban éltünk, az albérlet kb. 36 ezer volt. Én tanítottam, de nem kaptam meg a diplomás minimálbért, mert nem volt meg a teljes óraszámom. A párom tanársegédként dolgozott akkor, szintén közalkalmazott volt. A szüleink nem segítettek, nem volt rá szükség. Beosztottuk, amink volt, még maradt is. De ennek már 5 éve, és örülök, hogy belementünk a saját lakásba, a hitelt már letudtuk, szerencsére nem kellett sok, mert az én szüleim és a párom szülei is előre gondoltak már erre, gyűjtögettek.

2009. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

első vagyok

első összeköltözésem 21 néhány évesen volt fél év után és 1,5 évig tudtunk együtt lakni albérletben.

akkor azért tudtunk albérletet fizetni mert eléggé olcsó volt az 1 szobás kis kecó.


most 30 vagyok. 3,5 éve vagyunk együtt. ő az akivel kb. 1 hónap után költöztünk össze.

mindketten dolgozunk és közös házat hitelből veszünk. az egész hitelből lesz, de nem lesz nagyon drága ház. máshogy sajnos nem menne :(

2009. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!