Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50, 000, 000 Ft-ot nyertem...

50, 000, 000 Ft-ot nyertem ma! Még nem mertem elmondani a családnak, mit csináljak vele? Hogyan legyek okos?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,kaparós sorsjegyen nyertem.

Van még 2 év egyetemem.Nem vagyunk szegények,de nem is gazdagok,nélkülözés nélkül normálisan élünk,néha spórolunk néha nem.Otthon élek szüleimmel és nagymamámmal nagy-nagy lakásban.Most még nem akarok elköltözni,barátom nincs.Hobbim rengeteg érdeklődési körök nagyon tág.

El tudnám költeni pár nap alatt álom cuccokra =/

Na,de nem akarom odaadni haza az egészet legalábbis tuti nem..

Mivel,hogyan hűtsem le magam?

Milyen arányba osszam meg a kedves szüleimmel?Mire lehetne befektetni stb?

Ti mit kezdenétek ennyi hirtelen jött pénzzel?


2014. jan. 6. 19:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Nagy nagy gratuláció:D
2014. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
33%

Én ezt a kérdést most írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Esküszöm, hogy ha átküldesz nekem félmillió forintot, hogy el tudjak kezdeni kilábalni a káoszból, örökre áldani fogom a neved. Még vissza is fizetem, kamatostul.

2014. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Fú,most látom a sok helyesírási hibámat,el kellett volna olvasni küldés előtt,bocsánat értük.
2014. jan. 6. 19:15
 4/48 anonim válasza:
84%
Senkinek ne mondd el lehetőleg. Mindenki tőled fog kunyerálni. Fogj 20 milliót és költsd el magadra, de ne túl feltűnően, a többit meg rakd be egy bankba, hogy kamatozzon:) Én valami hasonlót csinálnék:) Sok sikert kívánok!
2014. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
91%

Én lakást vennék, egyetem közelében, azt szinte mindig ki lehet adni.


Egy részét, talán 1M-t magamra költenék.


A többit bankra raknám, különböző befektetésekbe.

2014. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
94%

20 évesen, nagykorúként holnap beballagsz egy ügyvédhez meg a bankba és kérj szaktanácsot.


Egyébként négyfelé szokás osztani a nagy pénzeket, hogy meg is maradjon:


1. ingatlan

2. arany

3. műtárgyak

4. forgótőke befektetés és készpénz


Amint elvered az összeg legalább 40 %-át, vedd úgy, hogy elverted mindet, mert onnan már nincs visszaút.


Nyugi, és csak ésszel!

2014. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
26%

Szólj a szüleidnek, ők az egyetlenek akik a javadat fogják nézni, és nem a saját érdeküket. Közösen dugjátok össze a fejeteket.

Egyet viszont ne felejts:aki igazán rá van szorulva a segítségre,és szükségben van, az sosem kér.

2014. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam,hogy 20 milliót a családra és a gyerekkori barátaimra költeném.

Pl 3 milliót adnék haza a lakás fűtésének felújítására meg mindenfélére,lecserélném a 25 éves kis fordomat,vennék 2 parkolóhelyet a közelben..ilyesmik max 10 millió "elverésére" gondoltam így hirtelenjében.De egyszerűen annyira túl vagyok most lőve adrenalinnal,hogy képtelen vagyok leállni 120as puzussal ülök órák óta a gép előtt :D



OFF: harmadik,ha lenyugodtam majd írok neked személyesen,nem akarom a saját kérdésemet elterelni másra.

2014. jan. 6. 19:21
 9/48 anonim ***** válasza:
92%

Legjobb ha így éltek akkor tedd az egészet be a bankba,és ne is törődj vele jó ideig.

Hidd el később nagyon-nagyon jól fog jönni.

Ez legyen a te kis vésztartalékod ha hirtelen minden szakad.

Gratula :)

2014. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
79%
Tudtad, hogy vannak olyan hackerek, akik kiderítik, honnan írtad ki ezt a kérdést?
2014. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!